Ljutomer nadaljuje uspešno pomlad

Avto Rajh Ljutomer - Tromejnik G-Sukič 3:1 (2:1)

Prlekija-on.net, sobota, 23. april 2016 ob 18:59
Avto Rajh Ljutomer - Tromejnik G-Sukič

Avto Rajh Ljutomer se je v soboto, 23. aprila, v 20. krogu 3. SNL - vzhod, na domačem igrišču pomeril z ekipo Tromejnik G-Sukič ter zmagal še petič v spomladanskem delu. Končni rezultat je bil 3:1.

Tekmo je bolje začel Ljutomer, ki je v 20. minuti tudi povedel, ko je zadel Luka Ciglarič. Nato so nekoliko bolje zaigrali gostje, ki so prišli do izenačenja v 27. minuti. Uspešen je bil Marko Karnet. Ljutomer je še do konca polčasa ponovno prešel v vodstvo, ko je v 33. minuti zadel Andrej Lotrič.

Gostje so v drugem polčasu napadali za izenačenje, a je Ljutomer imel tekmo pod kontrolo. Za končnih 3:1 je iz protinapada v 78. minuti zadel še drugič na tekmi Ciglarič. Ljutomer se je z zmago Tromejniku približal na eno točko na četrtem mestu.

V spodnjem videu so vrhunci ter vsi trije goli iz prvega polčasa.

100; Ciglarič 20., 78., Lotrič 33; Karnet 27.

Avto Rajh Ljutomer: Lovrenčič, Bogdan, Bertalanič, Podgorelec (55./Kocuvan), Kristl (55./Jelen), Ciglarič (88./Semenič), Piberčnik, Lotrič, Munda, Markovič, Panič

Tromejnik G-Sukič: Šafer, Bokan, Suhač, Rogač (82./Zrim), Kous (76./Senekovič), Grah, Andrejek, Seršen (69./Kamenica), Karnet, Lovrec, Sukič