Ljutomer po preobratu zabeležil šesto zmago pomladi

Avto Rajh Ljutomer - Črenšovci 3:2 (0:1)

Prlekija-on.net, ponedeljek, 2. maj 2016 ob 10:40
Avto Rajh Ljutomer

Avto Rajh Ljutomer, je po porazu z 2:0 v prejšnjem krogu, na gostovanju pri ekipi Grada, ponovno slavil na domačem igrišču. V 22. krogu 3. SNL - vzhod, so po preobratu s 3:2 premagali Črenšovce in dosegli še šesto zmago v spomladanskem delu.

Gostje so prvi polčas dobili z 1:0, v 29. minuti je zadel Gregor Bunderla, ki je bil uspešen še v drugem polčasu v 54. minuti in gostom zagotovil že lepo vodstvo z 2:0. A je Ljutomer do konca tekme rezultat uspel preobrniti v svojo prid. V 63. minuti je izid znižal Luka Ciglarič, ki je bil uspešen z bele točke, v 75. minuti je za izenačenje zadel Niko Kardinar, preobrat pa je še z drugim golom z bele točke dokončal Ciglarič v 87. minuti.

Ljutomer ostaja na petem mestu lestvice.

100: Ciglarič 63. (11-m), 87. (11-m), Kardinar 75.; Bunderla 29., 54.

Avto Rajh Ljutomer: Fajfar, Novak (46./Kocuvan), Bertalanič, Podgorelec (64./Kardinar), Kristl (64./Semenič), Ciglarič, Piberčnik, Lotrič, Munda, Markovič, Panič

Črenšovci: Ternar, Hozjan, Vuk, Dražnik (80./Tompa R.), Tompa M., Törnar, Skuhala, Tudjan, Bunderla, Kramar, Horvat (88./Korenič)

Tromejnik G-Sukič - Odranci 5:1 (2:0)
Čarda - Lesoplast Križevci 1:1 (1:0)
Polana - Grad 3:2 (1:2)
Nafta 1903 - NŠ Mura 1:0 (0:0)