O obstanku v 1. SFL bosta odločala Tomaž in Benedikt na medsebojni tekmi

KMN Tomaž ŠIC Bar je izgubil z ekipama KMN Bronx Škofije in FK Zavas Siliko

Prlekija-on.net, petek, 17. februar 2017 ob 22:48
KMN Tomaž ŠIC Bar - KMN Bronx Škofije, foto: Ivan Trunk

KMN Tomaž ŠIC Bar se je v 15. krogu 1. SFL doma pomeril z ekipo KMN Bronx Škofije ter izgubil s 4:7. Tomaž je vodil še z 2:1, po prvem polčasu je bilo neodločeno, nato pa je v začetku drugega polčasa sledil "mrk" domačih, ko so gostje prešli v občutnejše vodstvo, ki ga do konca več niso izpustili iz rok.

Slaven Radišković je pri gostih dosegel pet golov, Nik Zajc dva, pri domačih pa je dva gola dosegel Urban Goričan.

KMN Tomaž ŠIC Bar – KMN Bronx Škofije 4:7 (2:2)
Goričan 4., 39., Buzeti 11., Magdič 38.; Radišković 3., 12., 21., 22., 30., Zajc 22., 40.

Tomaž se je nato v 16. krogu v gosteh pomeril z ekipo FK Zavas Siliko ter izgubil s 5:2. Tomaž s tem ostaja na zadnjem mestu lestvice, o 10. mestu in potniku v 2. SFL pa bosta odločala Tomaž in KMN Benedikt na medsebojni tekmi, ki bo prihodnji petek v Ljutomeru.

FK Zavas Siliko - KMN Tomaž ŠIC Bar 5:2 (3:0)
Rudolf 1., 9., Kunc 18., Tušar 30., Jereb 35.; Magdič 26., Kociper 36.