Veržej izgubil v Novem mestu

Krka - Farmtech Veržej 2:0 (1:0)

Prlekija-on.net, nedelja, 27. avgust 2017 ob 14:04
Farmtech Veržej

Farmtech Veržej se je v soboto, 26. avgusta, v 4. krogu 2. SNL v Novem mestu pomeril proti Krki ter izgubil z 2:0. Pri Veržeju je zaigral tudi novinec 20-letni Miha Vidmar, ki je bil doslej član Radomelj. Krka je dosegla prvo zmago v prvenstvu, saj je prve tri dvoboje izgubila.

Gostitelji so prvi gol dosegli v 36. minuti, ko je zadel Luka Kambič, Mario Vasilj pa je v 85. minuti postavil končni izid. Krka in Veržej sta tako po točkah izenačena na dnu lestvice.

100; Kambič 36., Vasilj 85.

Krka: Darko Marjanović. Theodore Develan Wilson (60./Mario Vasilj), Tin Martić, Denis Cerovec, Luka Pavič, Aljaž Tot (65./Denis Dedić), Danijel Dežmar, Luka Kambič, Šarić Miroslav, Dino Cvrtila, Matej Potokar (77./Maks Slunjsko); trener: Borivoje Lučić

Farmtech Veržej: Nino Irgolič, Patrick Kolar Robnik, Marko Maučec, Matic Ficko, Matej Vok, Matic Golob (46./Andraž Sorko), Tadej Čuk (46./Jure Volmajer), Klemen Lah, Anej Meznarič, Jan Grmek (69./Tilen Aleksandrov), Miha Vidmar; trener: Marko Lešnik