SD Mesto Ljutomer na 15. Mednarodnem strelskem turnirju v Solinu pri Splitu

Iz SD Mesto Ljutomer sta se turnirja udeležili Nuša Špindler in Antonija Kosi

Prlekija-on.net, četrtek, 9. november 2017 ob 13:392
Salona DC Open 2017

Od 4. do 5. novembra 2017 je v Solinu pri Splitu potekal 15. Mednarodni strelski turnir »Salona DC Open 2017«, ki ga je organiziralo Strelsko društvo Dalmacijacement Solin.

Na turnirju je sodelovalo 185 vrhunskih strelcev in strelk iz 8 držav (iz Hrvaške, Bosne in Hercegovine, Bolgarije, Češke, Madžarske, Črne Gore, Srbije in Slovenije), nekateri med njimi so tudi že osvajali olimpijske medalje.

Iz SD Mesto Ljutomer sta se turnirja udeležili Nuša Špindler in Antonija Kosi, kot spremljevalca in trenerja pa sta ju spremljala Alojz Vogrinec in Dušan Špindler.

Nuša in Antonija sta tekmovali posamezno za SD Mesto Ljutomer ter ekipno v sodelovanju s Špelo Rutnik iz SD Dolič kot ekipa Dolič – Ljutomer.

Rezultati 4.11.2017
Ekipa Dolič – Ljutomer (Nuša Špindler, Antonija Kosi in Špela Rutnik) je s 1210.4 krogi zasedla 8. mesto (od 17 ekip)

Posamezno je z odličnimi 410.4 krogi v ženski konkurenci Nuša Špindler zasedla 21. mesto, Antonija Kosi pa s 396.5 krogi 53. mesto (od 78 tekmovalk).

V mladinski konkurenci pa je Nuša Špindler zasedla 10. mesto, Antonija Kosi pa 36. mesto.

Rezultati 5.11.2017
Drugi dan tekmovanja sta strelki iz Ljutomera v ženski konkurenci dosegli naslednje rezultate:
Nuša Špindler je s 410.1 krogi zasedla 19. mesto, Antonija Kosi pa s 397.9 krogi 42. mesto (od 54 tekmovalk).

Obema strelkama čestitamo za dosežene rezultate, trenerjem pa za njihovo dobro delo.