Ljutomer zimski del sklenil s šestimi zaporednimi zmagami

Po treh visokih porazih v septembru in začetku oktobra, so nato po vrsti premagali ekipe Radenska Slatina, ŠNK Radgona, Tromejnik, Grad, Turnišče in sedaj še Rakičan

Prlekija-on.net, nedelja, 19. november 2017 ob 10:15
Avto Rajh Ljutomer - Rakičan

Avto Rajh Ljutomer se je v soboto, 18. novembra, v 14., zadnjem krogu zimskega dela, pomeril z ekipo Rakičana ter zmagal s 3:1. S tem so Ljutomerčani sklenili uspešen zaključek tega dela, saj so zabeležili šest zaporednih zmag.

Po treh visokih porazih v septembru in začetku oktobra, so nato po vrsti premagali ekipe Radenska Slatina (2:5), ŠNK Radgona (4:0), Tromejnik (1:2), Grad (1:0), Turnišče (1:2) in sedaj še Rakičan v gosteh  (ki so na papirju sicer sami bili gostje, a so termini bili zamenjani s prvo tekmo, ki je bila odigrana v Ljutomeru).

Gole za Ljutomer sta proti Rakičanu dosegla Alen Brumen v 41. ter Tine Celec v 83. in 88. minuti. Za Rakičan je gol v 90. minuti dosegel Aljaž Casar.

Ljutomer bo prezimil na visokem 4. mestu lestvice.

Avto Rajh Ljutomer - Rakičan 3:1 (1:0)
100; Brumen 41., Celec 83., 88.; Casar 90.

Avto Rajh Ljutomer: Tjaž Lovrenčič, Tomaž Podgorelec, Matjaž Hriberšek, Jeremy Bukovec, Andrej Lotrič (58./Gašper Semenič), Primož Munda, Alen Brumen, Niko Kardinar (72./Tine Celec), Primož Mlinarič, Tilen Semenič, Primož Panič (88./Lan Feguš Makovec); trener: Boštjan Zemljič

Rakičan: Damjan Klemenčič (84./David Boshovski), Dominik Brunec, Uroš Bagari, Matej Miličevič, Jure Gregor, Aljaž Casar, Rok Godvajs, Marko Bagari, Blaž Rajnar, Žiga Meolic (69./Vladimir Kokol), Miha Poredoš (58./Sebastjan Škerlak); trener: Dragutin Posavec