Ljutomerski karateisti v Polzeli osvojili 12 zlatih, 7 srebrnih in 2 bronasti medalji

Med klubi so z ogromnim naskokom zasedli 1. mesto

Prlekija-on.net, sobota, 27. januar 2018 ob 18:51
Ljutomerski karateisti v Polzeli

V 2. krogu Kofukan pokala v Polzeli, ki je potekal 27. januarja, so se ljutomerski karateisti zopet več kot izkazali, saj so skupno osvojili 12 zlatih, 7 srebrnih in 2 bronasti medalji. Med klubi so z ogromnim naskokom zasedli 1. mesto.

Uvrstitve:
Lija Hojnik, 2. mesto, kata najmlajše
Zala Ferencek, 3. mesto, kata najmlajše
Taja Plohl, 1. mesto, kata najmlajše, 3. mesto, kata malčice
Hannah-Vela Rauter, 1. mesto, kata deklice do 6 kyu, 2. mesto, kata malčice, 2. mesto, borbe malčice +30 kg
Nuša Janžekovič, 1. mesto, kata malčice, 1. mesto kata deklice do 6 kyu, 1. mesto borbe malčice +30 kg
Tija Janžekovič, 1. mesto kata do 5 kyu, 1. mesto borbe deklice +45 kg, 2. mesto kata nad 5 kyu, 2. mesto borbe ml. kadetinje -45 kg
Nick Škoflanc, 1. mesto borbe kadeti -55 kg, 2. mesto kata ml. kadeti, 2. mesto borbe ml. kadeti +45 kg