Veterani Mure in Vinska reprezentanca Slovenije odigrali nogometno tekmo

Začetni udarec na tekmi je pripadel Vinski kraljici Slovenije Katarini Pungračič

Prlekija-on.net, torek, 28. avgust 2018 ob 21:19
Vinska reprezentanca Slovenije - veterani Mure

Dan vinogradnikov in vinarjev na 56. mednarodnem kmetijsko-živilskem sejmu AGRA v Gornji Radgoni so zaključili nogometaši Vinske reprezentance Slovenije in veteranov Mure iz Murske Sobote, ki so na igrišču v športno-rekreacijskem centru Gornja Radgona odigrali ekshibicijsko tekmo. Ekipi sta odigrali dva polčasa po 30 minut, tekmo pa je sodil Albert Trost iz Segovcev.

Zmagali so veterani Mure s 4:1 (2:1). Za Vinsko reprezentanco Slovenije je v polno zadel Tomaž Domenis, za veterane Mure pa so zadetke dosegli Goran Logar (2), Sebastjan Škrlak in Goran Gutalj. Začetni udarec na tekmi je pripadel Vinski kraljici Slovenije Katarini Pungračič.

Vinska reprezentanca Slovenije: Hlebec, Prapotnik, Hvalec, Senekovič, Sobočan, Domenis, Kugler, Steyer, Valdhuber, Lenko, Knuplež, Iršič, Marko, Gruzovin. Selektor: Robi Fišer.

Veterani Mure: Škrbič, Vrečič, Car, Kovačec, Gabor, Buzeti, Logar, Vicković, Škrlak, Kutoš, Belec, Miličević, Gutalj. Selektor: Goran Gutalj.