Kdo vse kandidira za člana oz. članico Občinskega sveta Občine Ljutomer?

Za 21 svetniških mest se bo potegovalo skupno 195 kandidatov in kandidatk na seznamu 11. strank oz. list

Prlekija-on.net, četrtek, 1. november 2018 ob 23:32
Kdo nas bo naslednja štiri leta zastopal v občinskem svetu, bomo odločali 18. novembra na lokalnih volitvah

Kdo nas bo naslednja štiri leta zastopal v občinskem svetu, bomo odločali 18. novembra na lokalnih volitvah

Te dni so bili javno objavljeni seznami potrjenih kandidatur ter list kandidatov za člane občinskih svetov. Tudi v občini Ljutomer je Občinska volilna komisija Ljutomer na podlagi žrebanja sestavila seznam list kandidatov za volitve članov Občinskega sveta Občine ljutomer, v vseh treh volilnih enotah.

Preverili smo, kdo vse se bo na lokalnih volitvah 18. novembra v občini Ljutomer, potegoval za svetnika oz. svetnico. Za 21 svetniških mest se bo potegovalo skupno 195 kandidatov in kandidatk na seznamu 11. strank oz. list. Za primerjavo, pred štirimi leti, na lokalnih volitvah 2014, je kandidatov in kandidatk bilo 198 na seznamu 12. strank oz. list, še štiri leta prej, leta 2010, pa je teh bilo 271 na seznamu 15. strank oz. list.

V nadaljevanju je seznam vseh strank oz. list s kandidati in kandidatkami po vrstnem redu volilne enote in volilne številke stranke oz. liste.

Volilna enota 1

Volilna enota 1 obsega območje Krajevne skupnosti Ljutomer z naselji: Babinci, Ljutomer, Noršinci pri Ljutomeru in Spodnji Kamenščak. V 1. volilni enoti se voli 9 (devet) članov občinskega sveta.

1 SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1 mag. TOMISLAV NEMEC, 30.9.1962, Ljutomer, Užiška ulica 24, 9240 Ljutomer
2 DANIJELA KUTNJAK, 18.8.1977, Ljutomer, Razlagova ulica 47, 9240 Ljutomer
3 JANEZ ROŽMARIN, 31.7.1965, Ljutomer, Razlagava ulica 47, 9240 Ljutomer
4 POLONCA ŽNIDARIČ, 14.1.1976, Ljutomer, Mestni breg 27, 9240 Ljutomer
5 JERNEJ TRŠOVEC, 8.7.1994, Babinci, Babinci 7, 9240 Ljutomer
6 MARTINA MLINARIČ, 28.9.1984, Noršinci pri Ljutomeru, Noršinci pri Ljutomeru 6 a, 9240 Ljutomer
7 IZTOK LOVRENČEC, 9.2.1972, Ljutomer, Ulica 9. maja 19, 9240 Ljutomer
8 HELENA SMEJ, 3.5.1986, Ljutomer, Razlagava ulica 20 b, 9240 Ljutomer
9 FRANC ŠTIH ml., 8.7.1971, Noršinci pri Ljutomeru, Noršinci pri Ljutomeru 3, 9240 Ljutomer

2 LISTA MLADIH
1 NINA STEGMÜLLER, 17.2.1989, Sp. Kamenščak, Sp. Kamenščak 23, 9240 Ljutomer
2 STANISLAV HUNJADI, 25.9.1942, Ljutomer, Kajuhova ulica 2, 9240 Ljutomer
3 JANJA JANŽEKOVIČ, 29.3.1982, Ljutomer, Soboška cesta 11, 9240 Ljutomer
4 GORAZD NEMEC, 25.9.1974, Sp. Kamenščak, Sp. Kamenščak 31 a, 9240 Ljutomer
5 JARMILA ČRNJAVIČ, 6.5.1948, Ljutomer, Ulica Jana Baukarta 24, 9240 Ljutomer
6 MILAN KOŠČAK, 30.8.1949, Ljutomer, Slavka Osterca ulica 8, 9240 Ljutomer
7 SANJA VIČAR, 25.8.1992, Ljutomer, Ivana Kaučiča cesta 6, 9240 Ljutomer
8 BRANKO MAKOVEC, 11.10.1974, Ljutomer, Ulica Ante Trstenjaka 3, 9240 Ljutomer
9 BOŠTJAN GREGORINČIČ, 8.12.1985, Sp. Kamenščak, Sp. Kamenščak 40 a, 9240 Ljutomer

3 SNS - SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA
1 PRIMOŽ KRAJNC, 23.6.1982, Ljutomer, Razlagova ulica 42, 9240 Ljutomer

4 SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1 SREČKO ŽIŽEK, 24.4.1969, Spodnji Kamenščak, Spodnji Kamenščak 9b, 9240 Ljutomer
2 PETRA MLINARIČ JAGER, 5.11.1980, Ljutomer, Užiška ulica 2c, 9240 Ljutomer
3 DANIEL GEDER, 29.10.1969, Ljutomer, Ulica Ludvika Bratuša 10, 9240 Ljutomer
4 SANJA BREZOVAR, 11.4.1979, Ljutomer, Ormoška cesta 32, 9240 Ljutomer
5 ANDREJ LAH, 12.11.1962, Ljutomer, Volkmerjeva ulica 2a, 9240 Ljutomer
6 MARTINA KUSTEC, 21.12.1981, Ljutomer, Ormoška cesta 3, 9240 Ljutomer
7 DARKO MARINIČ, 19.1.1968, Ljutomer, Ormoška cesta 57, 9240 Ljutomer
8 KARMEN PATTY LAH, 3.4.1965, Ljutomer, Volkmerjeva ulica 2a, 9240 Ljutomer
9 SIMON FILIPIČ, 19.2.1996, Ljutomer, Ormoška cesta 32, 9240 Ljutomer

5 NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1 MIRA REBERNIK ŽIŽEK, 7.5.1961, Ljutomer, Postružnikova ulica 10, 9240 Ljutomer
2 GREGOR ŽIŽEK, 15.1.1973, Sp. Kamenščak, Sp. Kamenščak 9 k, 9240 Ljutomer
3 SONJA SLANA, 21.5.1961, Babinci, Babinci 33 b, 9240 Ljutomer
4 OTON BOGDAN, 25.1.1963, Ljutomer, Mestni breg 6, 9240 Ljutomer
5 PETRA SLAVINEC, 10.1.1994, Ljutomer, Stari trg 1, 9240 Ljutomer
6 MIROSLAV VAUPOTIČ, 19.3.1967, Noršinci pri Ljutomeru, Noršinci pri Ljutomeru 14, 9240 Ljutomer
7 BRIGITA PUŠENJAK, 11.9.1971, Ljutomer, Grossnanova ulica 14, 9240 Ljutomer
8 mag. DUŠAN PRELOG, 3.3.1967, Ljutomer, Ivana Kaučiča cesta 13 a, 9240 Ljutomer
9 VALERIJA MLAKAR, 5.12.1970, Sp. Kamenščak, Sp. Kamenščak 9 d, 9240 Ljutomer

6 LEVICA
1 DARJA KOSIČ AUER, 9.3.1956, Ljutomer, Razlagova ulica 49, 9240 Ljutomer
2 JANEZ SVOLJŠAK, 1.2.1951, Ljutomer, Vrazova ulica 4, 9240 Ljutomer
3 BISERKA ŠKRINJAR, 29.9.1958, Ljutomer, Postružnikova ulica 10, 9240 Ljutomer
4 ANDREJ ANDERLIČ, 20.7.1995, Ljutomer, Postružnikova ulica 1, 9240 Ljutomer

7 DESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1 JOŽE KLEMENČIČ, 27.11.1939, Ljutomer, Ulica ob progi 7, 9240 Ljutomer
2 ROZINA KRALJ, 4.3.1956, Ljutomer, Ormoška cesta 19, 9240 Ljutomer
3 JANEZ KARDOŠ, 10.5.1955, Ljutomer, Kidričeva ulica 16, 9240 Ljutomer
4 MATEJKA POLAK, 14.3.1969, Ljutomer, Sp. Kamenščak 35 a, 9240 Ljutomer
5 VLADIMIR KOKOT, 10.6.1940, Ljutomer, Ulica 9. maja 15, 9240 Ljutomer
6 BOJANA MEZNARIČ, 3.1.1958, Ljutomer, Ormoška cesta 15, 9240 Ljutomer
7 ALOJZIJA GRANFOLA, 1.5.1949, Ljutomer, Razlagova ulica 7, 9240 Ljutomer
8 VILIBALD DUGONIK, 7.7.1936, Ljutomer, Aškerčeva ulica 1, 9240 Ljutomer
9 NADA NOVAK, 16.4.1950, Ljutomer, Fulneška ulica 3, 9240 Ljutomer

8 SMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
1 SARA KARBA, 29.12.1983, Ljutomer, Soboška cesta 8, 9240 Ljutomer
2 BOŠTJAN PIHLAR, 25.6.1974, Ljutomer, Užiška ulica 2 b, 9240 Ljutomer
3 SABINA LAŠIČ, 22.4.1995, Sp. Kamenščak, Sp. Kamenščak 17 e, 9240 Ljutomer
4 mag. ALEKSANDER KAVČIČ, 5.5.1972, Sp. Kamenščak, Sp. Kamenščak 9 h, 9240 Ljutomer
5 JASMINA KLEMENČIČ, 17.9.1989, Ljutomer, Ormoška cesta 45, 9240 Ljutomer
6 MIRAN VOZLIČ, 4.7.1962, Ljutomer, Vinka Megle ulica 2, 9240 Ljutomer
7 ROMANA IVANUŠA, 16.5.1965, Ljutomer, Razlagova ulica 43, 9240 Ljutomer
8 DARJA PERČIĆ, 1.5.1965, Ljutomer, Razlagava ulica 51, 9240 Ljutomer
9 FRANC ŠTRAKL, 11.2.1937, Ljutomer, Volkmerjeva ulica 4, 9240 Ljutomer

9 LMŠ - LISTA MARJANA ŠARCA
1 MAKSIMILJAN GOŠNJAK, 28.2.1958, Ljutomer, Vrazova ulica 8, 9240 Ljutomer
2 NINA ŽITEK, 7.4.1986, Ljutomer, Fulneška ulica 4, 9240 Ljutomer
3 BRANKO HRGA, 29.4.1958, Ljutomer, Ulica Ante Trstenjaka 12, 9240 Ljutomer
4 TJAŠA TARČA, 4.7.1992, Spodnji Kamenščak, Spodnji Kamenščak 28, 9240 Ljutomer
5 MATEJ PODGORELEC, 26.2.1995, Ljutomer, Razlagova ulica 36, 9240 Ljutomer
6 ALENKA ZIMA, 23.11.1957, Ljutomer, Razlagova ulica 36, 9240 Ljutomer
7 PRIMOŽ MUNDA, 17.3.1988, Ljutomer, Vrazova ulica 12, 9240 Ljutomer
8 NADA KOVAČIČ, 20.5.1965, Babinci, Babinci 16, 9240 Ljutomer
9 MIHA IVANUŠA, 17.4.1994, Ljutomer, Ormoška cesta 32, 9240 Ljutomer

10 NEODVISNA LISTA Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
1 mag. OLGA KARBA, 11.7.1971, Ljutomer, Aškerčeva ulica 16, 9240 Ljutomer
2 NIKO MIHOLIČ, 17.10.1985, Ljutomer, Postružnikova ulica 12, 9240 Ljutomer
3 DARINKA BUDNA, 22.11.1957, Ljutomer, Kidričeva ulica 42, 9240 Ljutomer
4 JAN FILIPIČ, 23.4.1989, Ljutomer, Ormoška cesta 48, 9240 Ljutomer
5 VLASTA MARKOVIČ, 23.4.1950, Ljutomer, Razlagova ulica 25, 9240 Ljutomer
6 VALTER DVANAJŠČAK, 8.8.1969, Ljutomer, Viktorja Kukovca ulica 5, 9240 Ljutomer
7 MATEVŽ FERENCEK, 22.11.1989, Ljutomer, Fulneška ulica 4, 9240 Ljutomer
8 MARIJA ZADRAVEC, 22.3.1955, Noršinci pri Ljutomeru, Noršinci pri Ljutomeru 20, 9240 Ljutomer
9 DARINKA ŠTUHEC, 30.8.1959, Babinci, Babinci 61, 9240 Ljutomer

11 SD - SOCIALNI DEMOKRATI
1 DAMJAN BOGDAN, 21.9.1974, Ljutomer, Ulica Ludvika Bratuša 10, 9240 Ljutomer
2 NATALIJA VUČKO ILČENKO, 11.1.1974, Ljutomer, Ulica dr. Franca Kovačiča 16, 9240 Ljutomer
3 FRANJO KARLOVČEC, 20.4.1965, Ljutomer, Ulica Jana Baukarta 19, 9240 Ljutomer
4 SONJA BALAŽIĆ, 17.10.1966, Ljutomer, Postružnikova ulica 2, 9240 Ljutomer
5 BENJAMIN VUČKO, 17.12.1974, Ljutomer, Ulica dr. Franca Kovačiča 16, 9240 Ljutomer
6 MAJDA LEVOVNIK, 20.5.1959, Spodnji Kamenščak, Spodnji Kamenščak 3a, 9240 Ljutomer
7 FRANČIŠEK ZOREC, 25.3.1955, Babinci, Babinci 66, 9240 Ljutomer
8 NATAŠA LEBAR, 12.4.1973, Ljutomer, Glavni trg 5, 9240 Ljutomer
9 JOŽEF PEČNIK, 2.8.1954, Ljutomer, Ptujska cesta 5, 9240 Ljutomer

Volilna enota 2

Volilna enota 2 obsega območje: Krajevne skupnosti Cven z naselji: Cven, Krapje in Mota; Krajevne skupnosti Krištanci - Šalinci - Grlava z naselji: Grlava, Krištanci in Šalinci; Krajevne skupnosti Stara Cesta z naselji: Desnjak, Mekotnjak in Stara Cesta; Krajevne skupnosti Stročja vas z naselji: Globoka, Nunska Graba, Podgradje, Presika, Pristava, Rinčetova Graba in Stročja vas; Krajevne skupnosti Železne Dveri z naselji: Cuber, Gresovščak, Ilovci, Jeruzalem, Plešivica, Radomerje, Radomerščak, Slamnjak in Železne Dveri. V 2. volilni enoti se voli 7 (sedem) članov sveta.

1 SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1 MARKO VARGAZON, 29.3.1990, Cven, Cven 14, 9240 Ljutomer
2 KATARINA STAJNKO PEVEC, 17.10.1944, Pristava, Pristava 34, 9240 Ljutomer
3 JANČE GARTNER, 14.11.1949, Šalinci, Šalinci 14, 9242 Križevci pri Ljutomeru
4 KAJA PEČIČ, 18.10.1996, Krištanci, Krištanci 17, 9242 Križevci pri Ljutomeru
5 DARKO KOŠAR, 17.6.1988, Stročja vas, Stročja vas 40, 9240 Ljutomer
6 SARA MEDVAR, 25.5.1996, Cuber, Cuber 17, 9240 Ljutomer
7 ŽIGA ŠENDLINGER, 10.5.1996, Stročja vas, Stročja vas 68, 9240 Ljutomer

2 LISTA MLADIH
1 ALENČICA STUDNIČKA, 4.11.1966, Cuber, Cuber 17 a, 9240 Ljutomer
2 ALEŠ POTOČNIK, 24.9.1976, Cven, Cven 84 d, 9240 Ljutomer
3 URŠKA SOVIČ, 14.10.1989, Cven, Cven 2 e, 9240 Ljutomer
4 DARKO KOLARIČ, 26.4.1983, Radomerje, Radomerje 24, 9240 Ljutomer
5 MATEJA SLAVIČ, 8.2.1989, Šalinci, Šalinci 8, 9242 Križevci pri Ljutomeru
6 JOŽE RIŽNAR, 11.4.1985, Globoka, Globoka 43 b, 9240 Ljutomer
7 NIKOLAJ STUDNIČKA, 25.9.1937, Cuber, Cuber 17 a, 9240 Ljutomer

4 SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1 MARTA MIHORIČ, 14.4.1967, Globoka, Globoka 1, 9240 Ljutomer
2 SIMON KODELIČ, 19.10.1975, Stara Cesta, Stara Cesta 47, 9240 Ljutomer
3 DIANA FILIPIČ, 24.2.1995, Podgradje, Podgradje 11, 9240 Ljutomer
4 ANDREJ TUŠEK, 5.11.1966, Stročja vas, Stročja vas 56, 9240 Ljutomer
5 MAJA RAJH, 30.6.1987, Radomerje, Radomerje 1g, 9240 Ljutomer
6 JOŽEF KRIŽANIČ, 6.5.1942, Stročja vas, Stročja vas 43, 9240 Ljutomer

5 NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1 ALEN TRSTENJAK, 8.8.1998, Cven, Cven 53, 9240 Ljutomer
2 NATAŠA FILIPIČ, 15.7.1983, Stara Cesta, Stara Cesta 4, 9240 Ljutomer
3 DENIS KRALJ, 22.1.1986, Radomerje, Radomerje 14 e, 9240 Ljutomer
4 DAMJANA KARBA FEKONJA, 25.4.1972, Krapje, Krapje 12, 9241 Veržej
5 SAMO ZANJKOVIČ, 27.7.1974, Pristava, Pristava 29 b, 9240 Ljutomer
6 NATAŠA RUS, 5.1.1968, Podgradje, Podgradje 15 a, 9240 Ljutomer
7 dr. FRANC MIHALIČ, 29.8.1963, Stročja vas, Stročja vas 81, 9240 Ljutomer

6 LEVICA
1 JANEZ BRUMEN, 8.12.1958, Stročja vas, Stročja vas 16b, 9240 Ljutomer
2 DARJA KOLARIČ, 23.6.1972, Globoka, Globoka 3, 9240 Ljutomer

7 DESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1 SLAVICA SUNČIČ, 12.6.1950, Krištanci, Krištanci 10 b, 9242 Križevci pri Ljutomeru
2 DUŠAN KOSI, 13.12.1957, Presika, Presika 8, 9240 Ljutomer
3 SANDRA PUČKO ŠAUPERL, 18.1.1982, Mekotnjak, Mekotnjak 18, 9240 Ljutomer
4 ANTON MARINIČ, 8.8.1948, Cven, Cven 11 a, 9240 Ljutomer
5 INES KRAJNC, 13.1.1990, Cuber, Cuber 16 a, 9240 Ljutomer
6 ANITA ŽIŽEK, 5.6.1984, Rinčetova Graba, Rinčetova Graba 2 a, 9240 Ljutomer
7 MATJAŽ BRATUŠEK, 26.4.1989, Stara Cesta, Stara Cesta 70, 9240 Ljutomer

8 SMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
1 MATEVŽ KAUČIČ, 24.11.1978, Gresovščak, Gresovščak 6, 9240 Ljutomer
2 TINA VUČKO, 21.5.1980, Šalinci, Šalinci 5, 9242 Križevci pri Ljutomeru
3 ROBERT KRALJ, 15.5.1984, Desnjak, Desnjak 43, 9240 Ljutomer
4 LILJANA DOBRAJNŠČAK, 2.5.1968, Stročja vas, Stročja vas 34, 9240 Ljutomer
5 ROBERT SEVER, 2.6.1968, Cven, Cven 32, 9240 Ljutomer
6 LEA LIHTENVALNER, 26.10.1984, Železne Dveri, Železne Dveri 10, 9240 Ljutomer
7 ANDREJ VRŠIČ, 18.9.1969, Pristava, Pristava 10, 9240 Ljutomer

9 LMŠ - LISTA MARJANA ŠARCA
1 ANDREJ RUS, 25.8.1978, Cven, Cven 48 e, 9240 Ljutomer
2 SIMONA GRANTAŠA, 4.3.1988, Grlava, Grlava 19, 9240 Ljutomer
3 BOŠTJAN POGAČNIK, 23.1.1977, Pristava, Pristava 30 b, 9240 Ljutomer
4 BARBARA MAKOTER, 20.11.1989, Mota, Mota 29 h, 9240 Ljutomer
5 MARJAN CAROVIČ, 2.9.1952, Stročja vas, Stročja vas 30 a, 9240 Ljutomer
6 BRIGITA BOHINEC ZADRAVEC, 9.9.1976, Cven, Cven 61 a, 9240 Ljutomer
7 ANTON KOSI, 19.5.1972, Desnjak, Desnjak 20, 9240 Ljutomer

10 NEODVISNA LISTA Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
1 JANKO ŠPINDLER, 11.11.1966, Stara Cesta, Stara Cesta 62, 9240 Ljutomer
2 SAŠA POLAJNAR, 11.12.1962, Krapje, Krapje 75, 9241 Veržej
3 JOŽE PANIČ, 10.3.1982, Stročja vas, Stročja vas 7 b, 9240 Ljutomer
4 NADA MARINIČ, 28.6.1960, Podgradje, Podgradje 23, 9240 Ljutomer
5 MARJAN MUNDA, 30.11.1952, Radomerščak, Radomerščak 44, 9240 Ljutomer
6 EMA NEMEC, 7.6.1960, Šalinci, Šalinci 19 c, 9242 Križevci pri Ljutomeru
7 BORO ZEMLJAK, 6.11.1976, Cven, Cven 3 a, 9240 Ljutomer

11 SD - SOCIALNI DEMOKRATI
1 DEJAN KARBA, 15.4.1979, Radomerščak, Radomerščak 3a, 9240 Ljutomer
2 STANISLAVA PERČIČ, 18.8.1970, Radomerje, Radomerje 6c, 9240 Ljutomer
3 BOJAN KOZAR, 23.8.1962, Nunska Graba, Nunska Graba 30, 9240 Ljutomer
4 MAŠA RUS, 26.8.1993, Podgradje, Podgradje 15a, 9240 Ljutomer
5 VLADIMIR MAVRIČ, 23.6.1972, Radomerje, Radomerje 22, 9240 Ljutomer
6 KLAUDIJA VELNAR, 6.7.1975, Krapje, Krapje 19, 9241 Veržej
7 DANIJEL VRABELJ, 3.8.1960, Stara Cesta, Stara Cesta 75, 9240 Ljutomer

Volilna enota 3

Volilna enota 3 obsega območje: Krajevne skupnosti Cezanjevci z naselji: Branoslavci, Cezanjevci, Vidanovci, Vogričevci in Zgornji Kamenščak; Krajevne skupnosti Mala Nedelja z naselji: Bodislavci, Bučkovci, Drakovci, Kuršinci, Moravci v Slovenskih Goricah in Mala Nedelja; Krajevne skupnosti Radoslavci z naselji: Godemarci, Precetinci, Radoslavci in Sitarovci. V 3. volilni enoti se voli 5 (pet) članov občinskega sveta.

1 SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1 BRANKA VORŠIČ, 26.11.1973, Moravci v Slo. Goricah, Moravci v Slo. Goricah 36, 9243 Mala Nedelja
2 SREČKO KURBUS, 30.8.1975, Mala Nedelja, Mala Nedelja 21, 9243 Mala Nedelja
3 JASMINA HERIC, 28.9.1991, Vogričevci, Vogričevci 41, 9240 Ljutomer
4 BOJAN ROŽMAN, 13.7.1975, Radoslavci, Radoslavci 24, 9243 Mala Nedelja
5 STANISLAV FILIPIČ, 29.3.1956, Bučkovci, Bučkovci 36, 9243 Mala Nedelja

2 LISTA MLADIH
1 LUDVIK RUDOLF st., 24.8.1944, Mala Nedelja, Mala Nedelja 35, 9243 Mala Nedelja
2 NINA GAŠPARIČ, 21.1.1989, Moravci v Slo. Goricah, Moravci v Slo. Goricah 47 a, 9243 Mala Nedelja
3 ANTON KRAJNC, 3.1.1967, Mala Nedelja, Mala Nedelja 18, 9243 Mala Nedelja
4 SVETLANA OLETIČ, 28.8.1972, Kuršinci, Kuršinci 24, 9240 Ljutomer
5 BOGOMIL KRAJNC, 8.6.1936, Bučkovci, Bučkovci 75, 9243 Mala Nedelja

4 SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1 KATJA MUREKAR, 10.3.1981, Cezanjevci, Cezanjevci 22, 9240 Ljutomer
2 ZVONKO FILIPIČ, 25.7.1963, Vogričevci, Vogričevci 3c, 9240 Ljutomer
3 SABINA PRELOG, 19.2.1985, Branoslavci, Branoslavci 20a, 9240 Ljutomer
4 ALEKSANDER HORVAT, 12.11.1974, Drakovci, Drakovci 79, 9243 Mala Nedelja
5 JOŽICA KOLOSOVSKI, 11.1.1966, Precetinci, Precetinci 30b, 9243 Mala Nedelja

5 NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
1 MARJAN NOVAK, 16.12.1973, Cezanjevci, Cezanjevci 14, 9240 Ljutomer
2 VALENTINA NOVAK, 28.2.1997, Vogričevci, Vogričevci 15, 9240 Ljutomer
3 MATEVŽ IVANUŠA, 15.9.1993, Cezanjevci, Cezanjevci 40 a, 9240 Ljutomer
4 SIMONA STOJNŠEK, 29.4.1979, Vogričevci, Vogričevci 7, 9240 Ljutomer
5 STANISLAV SOBOČAN, 12.10.1969, Bučkovci, Bučkovci 59, 9243 Mala Nedelja

7 DESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1 MIRA HUSJAK, 15.2.1965, Mala Nedelja, Mala Nedelja 17, 9243 Mala Nedelja
2 ALEŠ LIPOVEC, 8.2.1977, Cezanjevci, Cezanjevci 40 b, 9240 Ljutomer
3 TANJA FAJFAR, 10.8.1982, Sitarovci, Sitarovci 9, 9243 Mala Nedelja
4 FRANC OZMEC, 5.1.1962, Kuršinci, Kuršinci 41 a, 9243 Mala Nedelja
5 DANIEL BELŠAK, 29.9.1966, Mala Nedelja, Mala Nedelja 7, 9240 Ljutomer

8 SMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
1 MIHAELA ŠIŠERNIK, 3.4.1972, Moravci v Slovenskih goricah, Moravci v Slovenskih goricah 32, 9243 Mala Nedelja
2 DEJAN KAUČIČ, 31.10.1984, Branoslavci, Branoslavci 24, 9240 Ljutomer
3 NADA TOMANIČ, 21.12.1954, Radoslavci, Radoslavci 15, 9243 Mala Nedelja
4 TOMAŽ ŠIŠERNIK, 1.10.1946, Mala Nedelja, Mala Nedelja 58, 9243 Mala Nedelja
5 DEJAN KOSI, 12.2.1981, Bučkovci, Bučkovci 74, 9243 Mala Nedelja

9 LMŠ - LISTA MARJANA ŠARCA
1 BRANKO KOŠTI, 12.10.1954, Mala Nedelja, Mala Nedelja 28, 9243 Mala Nedelja
2 SANJA MLINARIČ, 3.6.1987, Mala Nedelja, Mala Nedelja 10, 9243 Mala Nedelja
3 FRANC HERIC, 30.3.1972, Branoslavci, Branoslavci 13, 9240 Ljutomer
4 DARJA HORVATIČ, 20.9.1981, Vogričevci, Vogričevci 12 a, 9240 Ljutomer
5 DAMJAN MARKOVIČ, 21.10.1978, Cezanjevci, Cezanjevci 17 b, 9240 Ljutomer

10 NEODVISNA LISTA Z OLGO IN EKIPO SR(e)ČNO NAPREJ!
1 MANJA GOSPODARIČ, 22.4.1975, Branoslavci, Branoslavci 14, 9240 Ljutomer
2 SILVESTER PERKO, 26.12.1952, Drakovci, Drakovci 63, 9243 Mala Nedelja
3 IRENA ŽINKO, 20.9.1958, Precetinci, Precetinci 16 a, 9243 Mala Nedelja
4 ANTON VRBNJAK, 25.4.1961, Kuršinci, Kuršinci 19, 9243 Mala Nedelja
5 VILJEM VAJDA, 30.5.1942, Kuršinci, Kuršinci 60, 9243 Mala Nedelja

11 SD - SOCIALNI DEMOKRATI
1 CIRIL MAGDIČ, 17.7.1960, Cezanjevci, Cezanjevci 4b, 9240 Ljutomer
2 IRENA JAUŠOVEC, 24.9.1977, Radoslavci, Radoslavci 8, 9243 Mala Nedelja
3 FRANC SLOKAN, 15.9.1953, Vogričevci, Vogričevci 24, 9240 Ljutomer
4 MELITA HANŽEKOVIČ, 26.12.1966, Branoslavci, Branoslavci 16, 9240 Ljutomer
5 STANKO HOLC, 16.9.1961, Kuršinci, Kuršinci 4, 9243 Mala Nedelja

Podroben seznam najdete tukaj, kjer lahko preverite tudi seznam kandidatov za člane svetov krajevnih skupnosti.

Vir: volitve.gov.si