Kako s(m)o v občini Ormož volili leta 2006?

Lokalne volitve 2010

Prlekija-on.net, sreda, 22. september 2010 ob 19:27
Ormož

Ormož

Leta 2006 so v občini Ormož za župana kandidirali 4 kandidati in sicer Vili Trofenik, Alojz Sok, Boštjan Štefančič in Gustek Janežič. Od 10.766 volilnih upravičencev je svoj glas v prvem krogu oddalo 6.701 volilcev, kar je znašalo 62,24 odstotno volilno udeležbo. Ker noben izmed kandidatov v prvem krogu ni prejel večine glasov, je bil potreben drugi krog.

V drugem krogu sta se pomerila Vili Trofenik, ki je v prvem krogu dobil 40,31 odstotkov vseh glasov in Alojz Sok, ki je dobil 29,71 odstotkov vseh glasov. V drugem krogu je od 10.771 volilnih upravičencev, svoj glas oddalo 6.425 volilcev, kar je znašalo 59,65 odstotno volilno udeležbo.

V drugem krogu je, tako kot v Ljutomeru, prišlo do zamenjave na prvem mestu in je največ glasov (3.254 - 51,01%) dobil Alojz Sok, ki je tako postal nov župan občine Ormož.

Za svetnike občinskega sveta se je potegovalo devet strank oz. list in vse so v svetu dobile vsaj en mandat. Največ mandatov so dobili v strankah SDS, LDS in NSi in sicer 4, sledili sta stranki SLS in DeSUS z dvema mandatoma. Po en mandat so dobili pri stranki SD, AS, Zeleni Slovenije in pri listi Nestrankarska enotna lista.

Volilna udeležba
  22.10.2006
prvi krog
12.11.2006
drugi krog
Število volilnih upravičencev: 10.766 10.771
Skupaj glasovalo po imeniku: 6.701 6.425
Število oddanih glasov (za župane): 6.701 6.425
Število neveljavnih glasov (za župane): 60 46
Glasovalo s potrdilom (za župane): 0 0
Volilna udeležba (skupaj): 62,24 % 59,65 %

URADNI Rezultati volitev županov - prvi krog

MestoKandidatPredlagateljŠt. glasovOdstotek glasov
1.Vili TrofenikStanislav Žličar2.67740,31 %
2.Alojz SokNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA1.97329,71 %
3.Mag. Boštjan ŠtefančičSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA1.65324,89 %
4.Mag. Gustek JanežičSLOVENSKA LJUDSKA STRANKA3385,09 %

Rezultati volitev županov - drugi krog

MestoKandidatPredlagateljŠt. glasovOdstotek glasov
1.Alojz SokNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA3.25451,01 %
2.Vili TrofenikStanislav Žličar3.12548,99 %

URADNI Rezultati volitev v občinski/mestni svet - VOLILNA ENOTA 01

MestoIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasovŠt. mandatov
1.SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA44521,27 %2
2.LIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE42920,51 %2
3.NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA32915,73 %1
4.SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA23511,23 %1
5.DeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE2079,89 %1
6.SOCIALNI DEMOKRATI1577,50 %0
7.AKTIVNA SLOVENIJA1255,98 %0
8.ZELENI SLOVENIJE954,54 %0
9.Nestrankarska enotna lista - NEL703,35 %

URADNI Rezultati volitev v občinski/mestni svet - VOLILNA ENOTA 02

MestoIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasovŠt. mandatov
1.SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA45619,64 %1
2.LIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE41818,00 %1
3.NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA38516,58 %1
4.AKTIVNA SLOVENIJA2038,74 %1
5.SOCIALNI DEMOKRATI2008,61 %1
6.ZELENI SLOVENIJE1486,37 %1
7.Nestrankarska enotna lista -NEL1325,68 %1
8.DeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE2179,35 %0
9.SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA1637,02 %0

URADNI Rezultati volitev v občinski/mestni svet - VOLILNA ENOTA 03

MestoIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasovŠt. mandatov
1.NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA44321,74 %2
2.SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA47123,11 %1
3.LIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE32415,90 %1
4.SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA1768,64 %1
5.DeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE1537,51 %1
6.SOCIALNI DEMOKRATI1728,44 %0
7.NESTRANKARSKA ENOTNA LISTA- NEL1306,38 %0
8.AKTIVNA SLOVENIJA944,61 %0
9.ZELENI SLOVENIJE753,68 %0

Občina ORMOŽ - četrtne skupnosti, krajevne skupnosti, vaške skupnosti

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ivanjkovci - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Zlatko VrazSLOVENSKA LJUDSKA STRANKA3866,67 %
2.Branko FifnjaLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE1322,81 %
3.Anton KumerDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE610,53 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ivanjkovci - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Anica KociperLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE11062,86 %
2.Tamara ZadravecSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA3620,57 %
3.Branko HasajAKTIVNA SLOVENIJA2916,57 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ivanjkovci - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Lidija LahSLOVENSKA LJUDSKA STRANKA2735,06 %
2.Ivan ZadravecAKTIVNA SLOVENIJA1418,18 %
3.Robert PuklavecLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE1316,88 %
4.Ivan JanežičNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA1215,58 %
5.Marta PolaničDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE1114,29 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ivanjkovci - VOLILNA ENOTA 04

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Milan ŠpindlerSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA6937,70 %
2.Miroslava KeleminaLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE4323,50 %
3.Bogomir LašičNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA2614,21 %
4.Frančišek ŠefDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE2513,66 %
5.Jožef VeselkoDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE2010,93 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ivanjkovci - VOLILNA ENOTA 05

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Drago SlavinecLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE2327,38 %
2.Ferdinand LahSLOVENSKA LJUDSKA STRANKA2125,00 %
3.Goran BrenholcAKTIVNA SLOVENIJA1720,24 %
4.Vinko RatekSOCIALNI DEMOKRATI1619,05 %
5.Ljubisav LukićDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE78,33 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ivanjkovci - VOLILNA ENOTA 06

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Stanko MikložičLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE5752,29 %
2.Franc ZemljičSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA2724,77 %
3.Ivan ZemljičAKTIVNA SLOVENIJA1614,68 %
4.Avguštin VuzemDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE98,26 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ivanjkovci - VOLILNA ENOTA 07

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Franc ŠkorjanecSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA6658,93 %
2.Franc PetekLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE2925,89 %
3.Helena PrejacAKTIVNA SLOVENIJA119,82 %
4.Frančišek RoškarDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE65,36 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ivanjkovci - VOLILNA ENOTA 08

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Franc KolaričNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA4046,51 %
2.Milena ŠkoliberLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE2832,56 %
3.Otilija PrapotnikDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE1820,93 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ivanjkovci - VOLILNA ENOTA 09

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Stanislav PolakLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE3539,33 %
2.Ivan JanežičNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA2932,58 %
3.Frančišek PolakSLOVENSKA LJUDSKA STRANKA2528,09 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ivanjkovci - VOLILNA ENOTA 10

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Ivan KosiLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE6539,16 %
2.Miran KarbaSLOVENSKA LJUDSKA STRANKA4225,30 %
3.Ivan ViherNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA2816,87 %
4.Anton KozarSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA1710,24 %
5.Janko AntoličDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE148,43 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Kog - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Jožef BalažičAKTIVNA SLOVENIJA3646,15 %
2.Ivan NemecSOCIALNI DEMOKRATI3241,03 %
3.Sandra BajukSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA56,41 %
4.Dušan ZemljičNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA56,41 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Kog - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Marjan MiškoSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA4531,03 %
2.Zdravko HlebecSOCIALNI DEMOKRATI3826,21 %
3.Nenad ŽibrekSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA2920,00 %
4.Milan HlebecČurin Stanko in skupina volivcev1913,10 %
5.Vinko RatekDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE96,21 %
6.Nada KošnikSOCIALNI DEMOKRATI53,45 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Kog - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Ferdinad ŠulekSLOVENSKA LJUDSKA STRANKA2037,74 %
2.Janez LahDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE1426,42 %
3.Milan KolaričSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA1222,64 %
4.Cvetka KocjanNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA713,21 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Kog - VOLILNA ENOTA 04

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Dušan PrapotnikPrapotnik Sandra in skupina volilcev4658,23 %
2.Bogomir LuciSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA1721,52 %
3.Željko PercAKTIVNA SLOVENIJA810,13 %
4.Pavel PukšičSOCIALNI DEMOKRATI810,13 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Kog - VOLILNA ENOTA 05

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Miran MavričSLOVENSKA LJUDSKA STRANKA3266,67 %
2.Jožef ZadravecSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA1429,17 %
3.Franc VeselkoNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA24,17 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Kog - VOLILNA ENOTA 06

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Miroslav LašičSLOVENSKA LJUDSKA STRANKA3457,63 %
2.Željko GjuraAKTIVNA SLOVENIJA1627,12 %
3.Aleksandra KeleminaSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA915,25 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Miklavž pri Ormožu - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Silvester ŽumanSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA4759,49 %
2.Jožef TomažičLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE3240,51 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Miklavž pri Ormožu - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Emil TrstenjakSLOVENSKA LJUDSKA STRANKA3341,77 %
2.Vincenc MikložičLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE1822,78 %
3.Peter LukmanDEMOKRATSKA STRANKA SLOVENIJE1113,92 %
4.Franc ŠekSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA911,39 %
5.Jernej ŠtamparSOCIALNI DEMOKRATI810,13 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Miklavž pri Ormožu - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Miran JanežičSLOVENSKA LJUDSKA STRANKA2559,52 %
2.Milica ŠkorjanecLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE1740,48 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Miklavž pri Ormožu - VOLILNA ENOTA 04

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Anton KiričNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA4426,35 %
2.Boštjan KosajnčLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE3017,96 %
3.Jože ZadravecSLOVENSKA LJUDSKA STRANKA2917,37 %
4.Mojca NovakAKTIVNA SLOVENIJA2414,37 %
5.Danijel VrbnjakSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA1911,38 %
6.Suzana MajcenSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA116,59 %
7.Josip BorkoDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE105,99 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Miklavž pri Ormožu - VOLILNA ENOTA 05

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Mitja NovakAKTIVNA SLOVENIJA4227,27 %
2.Irma MuradNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA3724,03 %
3.Milan KolblLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE2818,18 %
4.Nikolaj JanežičSLOVENSKA LJUDSKA STRANKA2516,23 %
5.Robert KosajnčLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE1711,04 %
6.Branko MundaSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA53,25 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Miklavž pri Ormožu - VOLILNA ENOTA 06

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Dejan JurkovičLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE5426,87 %
2.Zinka HauzerSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA5024,88 %
3.Miran TrstenjakNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA3617,91 %
4.Jožica MuradSLOVENSKA LJUDSKA STRANKA3014,93 %
5.Božo PiberčnikSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA209,95 %
6.Franc JanežičSLOVENSKA LJUDSKA STRANKA115,47 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Miklavž pri Ormožu - VOLILNA ENOTA 07

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Branko VogrinecLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE3447,89 %
2.Stanko ČurinSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA2129,58 %
3.Marjan HaložanNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA1622,54 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Miklavž pri Ormožu - VOLILNA ENOTA 08

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Stanko ŠekSLOVENSKA LJUDSKA STRANKA1341,94 %
2.Martina KocjanLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE1238,71 %
3.Aleksander VolajNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA619,35 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ormož - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Ivan KuharičSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA9571,97 %
2.Draga PodgorelecDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE3728,03 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ormož - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Ivan BrumenSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA5577,46 %
2.Lidija MundaAKTIVNA SLOVENIJA1622,54 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ormož - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Ivan JanežičNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA4551,14 %
2.Ivan BogšaDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE2427,27 %
3.Dušan ZadravecAKTIVNA SLOVENIJA1921,59 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ormož - VOLILNA ENOTA 04

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Mitja ŠtrmanSOCIALNI DEMOKRATI3643,90 %
2.Miroslav KosiSLOVENSKA LJUDSKA STRANKA2935,37 %
3.Tamara HodžarNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA1720,73 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ormož - VOLILNA ENOTA 05

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Anton ŠalamonSLOVENSKA LJUDSKA STRANKA5333,12 %
2.Jožef ŠtermanSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA4729,38 %
3.Majda TopličarAKTIVNA SLOVENIJA3924,37 %
4.Ivan DamišNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA2113,13 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ormož - VOLILNA ENOTA 06


MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Ludvik KraljSLOVENSKA LJUDSKA STRANKA6767,00 %
2.Ivan KukecNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA3333,00 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ormož - VOLILNA ENOTA 07

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Mirko BaumanNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA7150,71 %
2.Stanko JurkovičAKTIVNA SLOVENIJA4028,57 %
3.Ivan ZidaričSLOVENSKA LJUDSKA STRANKA2920,71 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ormož - VOLILNA ENOTA 08

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Marija BabičNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA3333,33 %
2.Tomislav PloierSLOVENSKA LJUDSKA STRANKA2424,24 %
3.Peter IvanušaSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA2323,23 %
4.Anton TrstenjakAKTIVNA SLOVENIJA1919,19 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ormož - VOLILNA ENOTA 09

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Mitja KolaričSOCIALNI DEMOKRATI4750,54 %
2.Andrej ZlatnikAKTIVNA SLOVENIJA3032,26 %
3.Martin ToričSLOVENSKA LJUDSKA STRANKA1617,20 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ormož - VOLILNA ENOTA 10

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Miran KuharičAKTIVNA SLOVENIJA9360,78 %
2.Miran TušekSOCIALNI DEMOKRATI4026,14 %
3.Danilo ZidaričNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA2013,07 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ormož - VOLILNA ENOTA 11

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Danilo IvanušaSLOVENSKA LJUDSKA STRANKA17028,81 %
2.Andrej LazarAKTIVNA SLOVENIJA9415,93 %
3.Janez PlavecDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE7813,22 %
4.Ana ŠinkoSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA6711,36 %
5.Zlatan FafuličSOCIALNI DEMOKRATI6511,02 %
6.Petra ŠinkoSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA589,83 %
7.Franc ŠandorNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA589,83 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ormož - VOLILNA ENOTA 12

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Marko AntoličLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE31146,56 %
2.Pavla IvanušaDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE13820,66 %
3.Dr. Simon KolmaničNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA13620,36 %
4.Bojan NovakAKTIVNA SLOVENIJA8312,43 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Ormož - VOLILNA ENOTA 13

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Branko ŠumenjakSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA9231,40 %
2.Stanislav HanželičSLOVENSKA LJUDSKA STRANKA8428,67 %
3.Snežana VindišSOCIALNI DEMOKRATI7625,94 %
4.Ivan SerecAKTIVNA SLOVENIJA4113,99 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Podgorci - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Drago KelencSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA5025,77 %
2.Jožef MuršičLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE5025,77 %
3.Vladimir MarNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA4121,13 %
4.Franc VuzemSLOVENSKA LJUDSKA STRANKA3115,98 %
5.Terezija KokolSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA189,28 %
6.Franc ZrnecDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE42,06 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Podgorci - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Jožef PlohlNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA11123,67 %
2.Valerija KolenkoSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA9520,26 %
3.Stanko PignarLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE8718,55 %
4.Jožef HergulaDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE6914,71 %
5.Slavko OzmecSLOVENSKA LJUDSKA STRANKA4810,23 %
6.Branko ŽnidaričSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA408,53 %
7.Emil ŠtamparSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA194,05 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Podgorci - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Danica Košnik VeseličLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE5127,72 %
2.Jožef OzmecNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA4524,46 %
3.Franc KorparSLOVENSKA LJUDSKA STRANKA3720,11 %
4.Anton KokotSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA2714,67 %
5.Alojz KelcSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA1910,33 %
6.Ida NemecDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE52,72 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Podgorci - VOLILNA ENOTA 04

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Martin KukovecNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA13024,30 %
2.Janko MeškoLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE12022,43 %
3.Franc KovačecLIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE6211,59 %
4.Barbara BednjičkiSOCIALNI DEMOKRATI529,72 %
5.Miran MedvedSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA529,72 %
6.Mirko KrabonjaDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE427,85 %
7.Stanislav KrabonjaSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA427,85 %
8.Ciril OzmecSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA356,54 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Podgorci - VOLILNA ENOTA 05

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Stanislav KukovecNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA4553,57 %
2.Alenka PriglSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA3440,48 %
3.Albin PetekDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE55,95 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Velika Nedelja - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Franci KrabonjaSLOVENSKA LJUDSKA STRANKA14225,09 %
2.Janko MeškoBoris Skok in skupina volilcev12722,44 %
3.Milan KraljSOCIALNI DEMOKRATI10618,73 %
4.Andrej ŽuranSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA8515,02 %
5.Robert IvanušaSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA437,60 %
6.Franc CvetkoNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA386,71 %
7.Andreja JaušovecAKTIVNA SLOVENIJA254,42 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Velika Nedelja - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Andrej VaupotičSOCIALNI DEMOKRATI12024,90 %
2.Ciril MeškoSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA8217,01 %
3.Stanko KokolDeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE7014,52 %
4.Vekoslav CvetkoSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA5411,20 %
5.Aleksandra OzmecSOCIALNI DEMOKRATI489,96 %
6.Jožef AnderličSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA459,34 %
7.Frančišek MušičBoris Skok in skupina volilcev357,26 %
8.Andrej FištravecAKTIVNA SLOVENIJA285,81 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Velika Nedelja - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Darja Škvorc BesNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA9627,83 %
2.Gorazd PintaričMilan Pintarič in skupina volilcev7220,87 %
3.Hinko ŠoštaričSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA7120,58 %
4.Branko KuharičSLOVENSKA LJUDSKA STRANKA6920,00 %
5.Stanka JanžekovičSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA3710,72 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Velika Nedelja - VOLILNA ENOTA 04

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Janez MoravecAKTIVNA SLOVENIJA8232,67 %
2.Marjan MušičNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA6224,70 %
3.Stanko ZamudaSOCIALNI DEMOKRATI6124,30 %
4.Vladimir MeškoAKTIVNA SLOVENIJA4618,33 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Velika Nedelja - VOLILNA ENOTA 05

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Ciril CvetkoNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA4234,15 %
2.Vekoslav KumerSLOVENSKA LJUDSKA STRANKA3931,71 %
3.Milica KvarBoris Skok in skupina volilcev3326,83 %
4.Robert JaušovecSOCIALNI DEMOKRATI97,32 %

URADNI Rezultati volitev v krajevno skupnost - Velika Nedelja - VOLILNA ENOTA 06

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Stanislav DovečarSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA8143,09 %
2.Stanislav VukNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA8042,55 %
3.Lilijana TernonSLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA2714,36 %




Komentarji

Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.

Morda vas zanima tudi


Več v Politika