Ljutomerski strelci na tekmovanju Strelski upi osvojili stopničke

Tekmovanja, namenjenega strelcem do dvajsetega leta starosti, so se tudi letos udeležili strelci SD Mesta Ljutomer in dosegli odlične rezultate

Prlekija-on.net, ponedeljek, 26. november 2018 ob 15:311
Tekmovanje Strelski upi

V soboto, 24. novembra 2018, je v Ormožu potekalo že deseto tekmovanje Strelski upi, ki ga je organiziralo SD Kovinar Ormož. Tekmovanja, namenjenega strelcem do dvajsetega leta starosti, so se tudi letos udeležili strelci SD Mesta Ljutomer in dosegli odlične rezultate.

Med devetnajstimi tekmovalkami v mladinski konkurenci je v kvalifikacijah Brina Stajnko s 401,3 krogi dosegla 4. mesto in se uvrstila v finale. V finalu je s 216,8 krogi pridobila še eno mesto in tako tekmovanje zaključila na odličnem 3. mestu.

Med mladinci je Tic Budja s 378,8 krogi zasedel 22. mestoTimi Zadravec pa s 375,5 23. mesto.

Ekipa SD Mesta Ljutomer se je v ekipni razvrstitvi uvrstila na 9. mesto.

Izven konkurence je, zaradi sobotnega odhoda na izmenjavo na Irsko, svojo pripravljenost pokazala tudi Antonija Kosi, ki je dosegla zavidljiv rezultat, 408,8 kroga.

Naziv Strelski up 2018 je z rezultatom 405,9 kroga osvojil Aljaž Čučko iz SD Tovarne sladkorja Ormož.

Ljutomerskim strelcem čestitamo za vrhunske rezultate.