Barbara Skuhala slavila na 1. novoletnem turnirju v pospešenem šahu v Ljutomeru

Prlekija-on.net, sobota, 29. december 2018 ob 16:48
Novoletni turnir v pospešenem šahu v Ljutomeru

Športna zveza Ljutomer, šahovsko društvo Radenska-Pomgrad in Občina Ljutomer so pripravili 1. novoletni turnir v pospešenem šahu, absolutna kategorija.

Na prvem tovrstnem turnirju v Ljutomeru je tekmovalo 10 tekmovalcev, ki so odigrali 9 krogov (vsak z vsakim).

V absolutni kategoriji je z osvojenimi 9 točkami slavila Barbara Skuhala iz Ljutomera, ki je osvojila tudi medaljo za najboljšo žensko igralko na turnirju. Drugo mesto je osvojil Darko Šardi iz Čakovca s 7,5 osvojenimi točkami, tretje pa Janko Brunčič iz Ljutomera s 7 točkami.

V kategoriji do 16 let je slavil Matjaž Cigut iz Bakovec, drugo mesto je osvojil Tai Rajh iz Ljutomera, tretje pa Samo Škof iz Murske Sobote.