Mladinke SD Mesta Ljutomer na mednarodnem turnirju pristreljale stopničke

Ekipa SD mesta Ljutomer se je udeležila mednarodnega turnirja v Mengšu, kjer so ljutomerske strelke zasedle visoka mesta, mladinska ekipa pa je osvojila odlično 3. mesto

Prlekija-on.net, petek, 11. januar 2019 ob 18:32
Antonija Kosi, Kristina Žižek in Brina Stajnko

Med 4. in 6. januarjem je v Mengšu potekal 23. mednarodni turnir v streljanju z zračno pištolo in puško v organizaciji SD Trzin. Od petka do sobote so mešani pari, ekipe in posamezniki tekmovali za Pokal Trzina, v nedeljo pa za 23. skirco Borisa Paternosta.
Sobotne in nedeljske tekme so se udeležile tudi strelke SD Mesta Ljutomer.

V članski konkurenci je na sobotni tekmi Nuša Špindler s 610,9 krogi osvojila 10. mesto. Med mladinkami je Antonija Kosi z rezultatom 601,3 krogi zasedla 15. mesto, Kristina Žižek s 599,2 krogi 17. mesto, Brina Stajnko pa je s 597,9 zasedla 20. mesto.

V ekipni konkurenci so ljutomerske mladinke v postavi Kosi, Žižek, Stajnko s 1798,4 krogi dosegle 3. mesto.

Na nedeljskem tekmovanju za 23. Skirco Borisa Paternosta je Antonija Kosi s 612,0 krogi osvojila 14. mesto, Nuša Špindler pa s 608,9 krogi zasedla 19. mesto.

Čestitke ljutomerskim strelkam za doseže rezultate!