Ljutomer po preobratu premagal Radgono

Oba gola za Ljutomer je dosegel Mario Skuhala

Prlekija-on.net, sobota, 16. marec 2019 ob 18:02

V soboto, 16. marca, sta se v Ljutomeru v 16. krogu 3. SNL - vzhod, pomerila Avto Rajh Ljutomer in ŠNK Radgona. Prvi gol na tekmi so dosegli Radgončani v 15. minuti, ko je zadel Srečko Sterniša. Ljutomer je še do konca polčasa izenačil. V 27. minuti je zadel Mario Skuhala, ki je v drugem polčasu v 69. minuti zabil še gol za zmago z 2:1. Po nepopolnem krogu se je Ljutomer po točkah izenačil z vodilnimi Odranci, Radgona pa ostaja na zadnjem mestu.

Avto Rajh Ljutomer - ŠNK Radgona (1:1) 2:1
70; Skuhala 27., 69.; Sterniša 15.

Avto Rajh Ljutomer: Uroš Mlinarič, Tilen Nemec (86./Tomaž Kramar), Primož Mlinarič, Mario Skuhala (81./Lan Feguš Makovec), Gašper Semenič, Luka Nemec, Primož Munda, Alen Brumen (72./Miha Rakovec), Tomaž Markovič, Tilen Semenič, Primož Panič (72./Dejan Kociper). Trener: Boštjan Zemljič.

ŠNK Radgona: Petar Božek, Žiga Šipek (86./Jure Šadl), Alen Klobasa, Borut Bračič, Jan Klobasa, Tilen Klobasa, Mitja Adam, Marko Horvat, Srečko Sterniša (73./Alen Katan), Blaž Drašak, Mitja Divjak. Trener: Jože Sečkar.