KMN Tomaž ŠIC bar U-15 zmagali zadnjo tekmo sezone

Pomerili so se z ekipo KMN Bronx Škofije in jo z bučno podporo staršev premagali z golom v zadnji minuti

Ivan Trunk, četrtek, 23. maj 2019 ob 19:48
KMN Tomaž ŠIC bar U-15

V nedeljo, 20. maja, so potekale zadnje tekme v državnem prvenstvu za kategorijo U-15. Fantje iz KMN Tomaž ŠIC bar, ki so igrali v tej sezoni v ligi U-15, so zadnjo tekmo v tej sezoni 2018/19 odigrali v športni dvorani Burja v Škofijah pri Kopru, kjer so se pomerili z ekipo KMN Bronx Škofije.

V prvem polčasu so fantje iz KMN Tomaž ŠIC bar pogosto in dobro napadali nasprotinikova vrata vendar je njihov vratar vse napade ubranil, so pa v 19. minuti od gostujoče ekipe prejeli zadetek, tako da se je prvi polčas končal z rezultatom z 1:0. V drugem polčasu so se fantje iz KMN Tomaž ŠIC bar zbrali in v 21. minuti izenačili na 1:1 ter v 40. minuti zadeli odločilen zadetek za zmago z 1:2.

Po zmagi so se v tej sezoni skupno uvrstili na 4. mesto. Na tekmi so jih spremljali starši in drugi navijači, ki so se skupinsko odpravili na zadnjo tekmo.

KMN Bronx Škofije - KMN Tomaž ŠIC bar 1:2 (1:0)
19´ Aleks Agaqito (0:1), 21´ Benjamin Rep (1:1) in 40´ Niko Kosec (2:1).