Prleški derbi pripadel Ljutomeru

Avto Rajh Ljutomer je v Ljutomeru premagal NK Veržej s 3:1

Prlekija-on.net, sobota, 14. september 2019 ob 18:54
Avto Rajh Ljutomer - NK Veržej

V soboto, 14. septembra, sta se v Ljutomeru v 4. krogu 3. SNL - vzhod 2019/2020, pomerila prleška predstavnika v ligi, Avto Rajh Ljutomer in NK Veržej. Ljutomer je povedel v 29. minuti, ko je po podaji iz kota zadel Nino Bertalanič. 1:0 je bil tudi rezultat prvega polčasa.

V drugem polčasu je nato okoli 150 gledalcev videlo še tri gole. Na 2:0 je 65. minuti povišal Mario Skuhala, le dve minuti pozneje pa je zadel še Luka Nemec. Veržej je v 84. minuti le ublažil poraz, zadel je Mark Žvikart za končnih 3:1.

Ljutomer se je z zmago povzpel na 6. mesto lestvice, Veržej ostaja 10. V videu si lahko ogledate prvi gol na tekmi.

Avto Rajh Ljutomer - NK Veržej 3:1 (1:0)
150; Bertalanič 29., Skuhala 65., Nemec 67.; Žvikart 84.

Avto Rajh Ljutomer: Benjamin Grubić, Filip Vinter, Nino Bertalanič, Matej Virag (46./Alen Brumen), Mario Skuhala, Gašper Semenič, Andrej Lotrič (46./Jožek Cener), Luka Nemec, Primož Munda, Tomaž Markovič, Primož Panič (57./Dejan Kociper). Trener: Boštjan Zemljič

NK Veržej: Alen Buzeti, Kevin Toth, Štefan Horvat, Lukas Magdič, Andrej Fanedl, Karel Šalamun (46./Mitja Lovenjak), Dario Strah, Niko Barbarič (46./Mark Žvikart), Aleksander Nedižavec (65./Tim Rabič), Timotej Pavel (45./Tadej Gjergjek), Luka Madon. Trener: Slobodan Djurić