V Ljutomeru odigrana dva namiznoteniška turnirja

Uspešni so bili tudi člani namiznoteniške sekcije TVD Partizan Ljutomer

Prlekija-on.net, petek, 1. november 2019 ob 21:16
Namiznoteniški turnir v Ljutomeru

Minuli konec tedna sta v športni dvorani ŠIC v Ljutomeru, potekala dva namiznoteniška turnirja. V soboto je bil na sporedu prvi turnir v sezoni za jakostno lestvico Namiznoteniške zveze Slovenije za rekreativne igralce, kjer je nastopilo 80 igralcev. Uspešni so bili tudi člani namiznoteniške sekcije TVD Partizan Ljutomer. V kategoriji igralk do 49 let sta si Renata Zrinski in Ivana Jakič delili tretje mesto. Tretje mesto si je v dvojicah igralcev starih med 40 in 60 let delil tudi Darko Fijavž, ki je igral skupaj Silvom Slačkom iz Maribora.

V nedeljo so izvedli še 17. odprti mednarodni turnir za prehodni pokal mesta Ljutomer za rekreativne igralce, na katerem je nastopilo 72 igralcev iz petih držav. Izmed članov ljutomerske sekcije je zmagala Dajana Gošnjak Stojko (Ljutomer) med ženskami do 40 let. Druga mesta so zasedli Ivana Jakič v kategoriji do 40 let in Renata Zrinski v kategoriji od 40 do 60 let ter mešana dvojica Gošnjak Stojko/Jože Žekš (Murska Sobota), tretje mesto pa sta si v kategoriji do 40 let delila Uroš Brumen in Miha Belak. V tolažilnih skupinah so slavili Simon Šadl, Ivo Sklizović v kategoriji od 60 do 70 let in Tone Ficko v kategoriji od 70 do 75 let. Dobitnika prehodnega pokala mesta Ljutomer sta Beograjčan Ljubiša Milošević, ki je v super finalu s 3:1 v nizih premagal Blaža Vodlana iz Trbovelj, in Alenka Zidar Zupan iz Velikih Lašč, ki je s 3:2 v nizih odpravila Ljutomerčanko Dajano Gošnjak Stojko.