Radgonski rokometaši zamudili lepo priložnost za napredovanje

Pokal Slovenije: Ajdovščina - Arcont Radgona 23:20 (11:12)

Prlekija-on.net, nedelja, 2. februar 2020 ob 13:27
RK Arcont Radgona

V šestnajstini finala Pokala Slovenije so rokometaši Arcont Radgone gostovali v Ajdovščini in zamudili lepo priložnost za zmagovalni začetek leta 2020. V izenačeni in zelo napeti tekmi nobena ekipa na Primorskem ni vodila za več kot tri zadetke. V prvem polčasu so bili domačini ves čas v rahli prednosti, vendar so na odmor z minimalno prednostjo (11:12) odšli Radgončani. Ti so imeli prednost še deset minut drugega dela, nato pa so pobudo zopet prevzeli gostitelji. Kljub nepopustljivosti in veliki borbenosti igralci Arcont Radgone rezultata še drugič niso uspeli preobrniti...

Ajdovščina - Arcont Radgona 23:20 (11:12)

Tekmo v Ajdovščini pred kakšnih 50 gledalcev, sta vodila sodnika Krt in Knez

Ajdovščina: Brane Krauthaker, Luka Stanič; Matevž Štrancar 4, Matic Antončič, Tjaž Boršo, Domen Pelicon 2, Patrick Vidic 5, Janez Koren 2, Valon Arifi, Tilen Masilo 6 (5), Žan Bizjak, Luka Bratina 1, Jan Tunanovič 3. Trener: Janko Pergar.

Arcont Radgona: Nino Perša, Matic Škrjanec; Jure Ratnik 1, Boštjan Šijanec 3, Matej Rojht 8 (3), Adam Vrbnjak, Gašper Šijanec, Blaž Bratkovič 2, Simon Kreslin, Adrian Plohl, Marko Cotič 4, Mihael Kolbl, Gregor Štefanec 2. Trener: Neno Potočnjak.

Sedemmetrovke: Ajdovščina 6/5, Arcont Radgona 4/3; Izključitve: Ajdovščina 6 minut, Arcont Radgona 6 minut.

V soboto, 8.2. se prične tudi spomladanski del 2. DRL. Arcont Radgona v Radencih gosti ekipo Škerjanc Jadran Hrpelje-Kozina.