KMN Tomaž ŠIC bar visoko zmagal in osvojil prve letošnje točke

Kot kaže so se nogometaši v domači ekipi končno pobrali in začeli z dobro igro, saj so nasprotno ekipo premagali z rezultatom 9:0.

Ivan Trunk, nedelja, 4. oktober 2020 ob 16:02
KMN Tomaž ŠIC bar - FK Dobrepolje

V petek, 2. oktobra, je bil v dvorani ŠIC odigran 4. krog 1. futsal lige med ekipama KMN Tomaž ŠIC bar in ekipo Futsal klub Dobrepolje, kjer je domača ekipa zmagala in osvojila prve tri točke. Kot kaže so se nogometaši v domači ekipi končno pobrali in začeli z dobro igro, saj so nasprotno ekipo premagali z rezultatom 9:0.

Domači so že v prvem polčasu odigrali zelo dobro in ga zaključili z rezultatom 4:0, v drugem polčasu so ritem samo še stopnjevali ter tekmo dobili z visokih 9 0.

Tudi nasprotna ekipa Futsal klub Dobrepolje je imela kar nekaj možnosti, da dosežejo kak zadetek, a jim tokrat ni uspelo. Tomaž v 5. krogu 1. Futsal lige igra v gosteh pri prvouvrščeni ekipi Futsal klub Dobovec, kjer ne pričakujejo veliko, a se pustimo presenetiti.

KMN Tomaž ŠIC bar : Futsal klub Dobrepolje 9:0 (4:0)
1:0 Vindiš (3.), 2:0 Kukovec (9.), 3:0 Vindiš (9.), 4:0 Klemenčič (10.), 5:0 Klemenčič (21.), 6:0 ( 10m) Marot (28.), 7:0 Klemenčič (32.), 8:0 Vindiš (33.) in 9:0 Goričan (39.).