KMN Meteorplast z zmago še povečal prednost na lestvici

Tekma med dvema dobro pripravljenima ekipama je bila težka, a je zmaga ostala doma, saj je domača ekipa zmagala z rezultatom 5:1.

Ivan Trunk, ponedeljek, 19. oktober 2020 ob 10:18
KMN Meteorplast - KMN Benedikt Slovenske gorice

V petek, 16. oktobra, sta se v telovadnici Osnovne šole Ivan Cankar Ljutomer pomerili ekipi KMN Meteorplast in KMN Benedikt Slovenske gorice v 5. krogu 2. slovenske Futsal lige. Tekma med dvema dobro pripravljenima ekipama je bila težka, a je zmaga ostala doma, saj je domača ekipa zmagala z rezultatom 5:1.

V prvem polčasu sta obe ekipi igrali bolj zadržano vendar je domači ekipi uspelo zadeti dva gola. V drugem polčasu je igra postala hitrejša in napeta, saj so gostje poskušali izenačiti rezultat, a jim to ni uspelo, čeprav so v igro poslali še dodatnega igralca.

Domača ekipa je nasprotnikom uspela zabiti še tri gole, medtem ko je ekipi gostov uspelo doseči častni gol. Tako je ekipa KMN Meteorplast na prvem mestu še povečala prednost na lestvici.

KMN Meteorplast - KMN Benedikt Slovenske gorice 5:1 (2:0)
1:0 Trstenjak (11.), 2:0 Školiber (19.), 2:1 Polanec (30.), 3:1 Šnofl (35.), 4:1 Škerget (39.) in 5:1 Šnofl (40.).

KMN Meteorplast na lestvici vodi s 15 točkami, sledita ŠD Extrem in KMN Benedikt Slovenske gorice z devetimi točkami.