sreda, 21. januar 2026
Sledite nam:

Prlekija-on.net je največji in najbolje obiskan spletni medij v Prlekiji, ustanovljen leta 2005.

Sledite nam

Nastavitev teme

Policisti obravnavali zanemarjanje mladoletne osebe

Obravnavali so tudi tujca, ki je pri sebi imel prepovedano orožje.

Policija
Policija

V preteklem dnevu so policisti na območju PU Murska Sobota obravnavali štiri prometne nesreče, ki so se končale le z materialno škodo, štiri kazniva dejanja, tri kršitve javnega reda in miru, zasegli osebni avtomobil, obravnavali tujca, ki je pri sebi imel prepovedano orožje, iskali pogrešano osebo, tri poškodbe vozil na parkirnih prostorih in štiri primere povoženja divjadi.

Na področju kriminalitete so obravnavali poškodovanje tuje stvari, tatvino registrske tablice z oznako CE PG-742, ponarejanje listin in zanemarjanje mladoletne osebe.

Javni red in mir je bil kršen trikrat na javnem kraju. Kršitelji so se po intervenciji policistov pomirili in s kršitvami prenehali.

Na Vaneči je bil zaustavljen voznik osebnega avtomobila. V postopku je bilo ugotovljeno, da za vožnjo ne poseduje vozniškega dovoljenja. Avtomobil mu je bil zasežen.

Pogostejše meritve hitrosti z radarjem bodo policisti opravljali na območju PP Lendava.

Oseba je zjutraj skočila v Muro

Pogrešano osebo iskali celo noč. Našli so jo ob Muri, ko je skočila v reko.

Policist PU Murska Sobota je skočil v reko in pogrešano osebo rešil. Odpeljana je bila v bolnišnico.