Rokometaši Velike Nedelje premagali Radgončane

Radgončani so tekmo dobro začeli in nekajkrat vodili za dva zadetka, nato pa so domačini počasi prevzeli pobudo.

Prlekija-on.net, nedelja, 10. oktober 2021 ob 10:30
Arcont Radgona

V 2. krogu tekmovanja v II. SRL, so rokometaši Arcont Radgone gostovali pri Veliki Nedelji in doživeli še drugi poraz. Radgončani so tekmo dobro začeli in nekajkrat vodili za dva zadetka. V 22. minuti je bil rezultat še zadnjič izenačen (7:7), nato pa so domačini počasi prevzeli pobudo in na odmor odšli z dvema zadetkoma prednosti (12:10). V drugem polčasu so svojo prednost še nekoliko povišali, tako da zmaga nikoli ni bila ogrožena.

Velika Nedelja - Arcont Radgona 26:20 (12:10)

Dvorana v Veliki Nedelji, 50 gledalcev, sodnika: Colner in Šebek

Velika Nedelja: Mesarec, Firšt-Šeruga, Zorec 1, Kosi 1, Munda 3, Kovačec 5, Kralj 1, Toplak 1, Torič, Sovič 4, Borko 6 (3), Niedorfer 4. Trener: Uroš Krstič.

Arcont Radgona: Perša; Budja, B. Šijanec 2, Žunič 6 (2), G. Šijanec, Ratnik 2, Šadl, Bratkovič 1, Kolbl, Štumberger 1, Cotič 8. Trener: Neno Potočnjak

Sedemmetrovke: Velika Nedelja 3 (3), Arcont Radgona 2 (2); Izključitve: Velika Nedelja 4 minute, Arcont Radgona 8 minut; Rdeči kartoni: Jure Ratnik (47. min)

ČLANI RK VELIKA NEDELJA : RK ARCONT RADGONA 26 : 20 Poročilo sledi, objavljamo pa nekaj fotografij. Foto: Davorin Arnuga