Radgončani tudi v Kočevju nesrečno ob zmago ali vsaj točko

Kočevje – Arcont Radgona 31:30 (16:15)

Prlekija-on.net, nedelja, 30. oktober 2022 ob 17:32
Arcont Radgona

Rokometaši Arcont Radgone so tudi na drugem gostovanju v letošnjem prvenstvu v II. SRL, b Kočevju, bili blizu uspeha, a na koncu ostali praznih rok. Tekmo so dobro začeli in vodili večji del prvega polčasa. Še v 24. minuti so imeli dva zadetka prednosti (12:14), nato pa do odmora zadeli le še enkrat in domačini so povedli 16:15. Na polovici drugega polčasa so Radgončani ujeli Kočevce (22:22), nato pa rezultat ponovno obrnili v svojo korist. Pet minut pred koncem so vodili 26:28 vendar se je ponovil scenarij iz zaključka prvega polčasa. Igralci Kočevja so tekmo končali z delnim rezultatom 5:2 in se veselili tesne zmage.

Kočevje - Arcont Radgona 31:30 (16:15)

Kočevje, 29.10.2022, 50 gledalcev, sodnika: Dušan Deržek in Franc Lesar.

Kočevje: Češek (3 obrambe), Blatnik (8 obramb), Puž; Mihelič 3, Bizilj Klobučarič, Mihelič, Pungaršek 4 (2), Šega 1, Begić Zbačnik 4, Zajc 7, Šega, Tomšič, Lesar 2, Nosan 1, Škotnik 9, Jurič. Trener: Aleksander Markl.

Arcont Radgona: Perša (5 obramb), Vogrinec (6 obramb); Breznik 1, Plohl 4, B. Šijanec 4, Žunič 8 (4), G. Šijanec, Paldauf, Šadl, Bratkovič 6, Kolbl 3, Cotič 4. Trener: Neno Potočnjak

Sedemmetrovke: Kočevje 3 (2), Arcont Radgona 4 (4); Izključitve: Kočevje 12 minut, Arcont Radgona 10 minut.

Arcont Radgona v naslednjem krogu, v soboto, 5.11., gosti Novo Gorico.