Ljutomer se je odlično zoperstavil Olimpiji, zabili so tudi gol

Gol za Ljutomer je dosegel Primož Panič.

Prlekija-on.net, sreda, 9. november 2022 ob 20:53
Gol za Ljutomer je dosegel Primož Panič

Po treh torkovih tekmah je glavnina tekem šestnajstine finala Pokala Pivovarna Union bila odigrana v sredinem terminu. Tekmo je odigral tudi Avto Rajh Ljutomer, ki se je odpravil v Ljubljano k vodilni ekipi Prve lige Telemach, Olimpiji. S prleškim tretjeligašem so v prestolnico pripotovali tudi številni pristaši kluba, ki so bili glasni vse od odhoda z Glavnega trga iz Ljutomera, na poti do Stožic in na stadionu.

Prleki so svoj trenutek doživeli v uvodu drugega polčasa, ko je Primož Panič prepolovil ljubljansko prednost, ki sta jo v sedmi in 39. minuti priigrala Nemanja Gavrić in Samuel Pedro. Manj kot deset minut po ljutomerskem zadetku je mrežo gostov tretjič zatresel Aldair Djalo, napredovanje Olimpije pa je v zadnji minuti potrdil Mustafa Nukić.

Ljutomerski navijači so celotno tekmo glasno navijali in spodbujali nogometaše, vzdušje je bilo odlično, nogometaši pa se domov vračajo dvignjenih glav.

Olimpija Ljubljana - Avto Rajh Ljutomer 4:1 (2:0)
Gavrić (7'), Samuel (39'), Aldair (67'), Nukić (90'); Panič (59')

Začetni postavi:
Olimpija Ljubljana: Pintol, Janković, Milović, Karamatić, Lasickas, Estrada, Gavrić, Kvesić, Aldair, Samuel, Ziljkić.
Avto Rajh Ljutomer: Lörinc, Vinter, Jelen, Bertalanič, Madon, Šalamun, Štrakl, Ketiš, Nemec T., Semenič T., Nemec L.

Objavil/a NK Ljutomer dne Sreda, 09. november 2022

Bravo Lotmerk in navijači, ki so zavzeli Stožice Super borba in navijanje, 4:1 na kunci za Olimpijo. Še Maribor bi bija zadovolen s takšnin rezultaton

Objavil/a Prlekija-on.net dne Sreda, 09. november 2022

Dostojen odpor v Stožicah Pred več kot 400 naših zvestih navijačev smo se v 1/16 finala pokala Pivovarne Union dostojno...