V nesreči avtobusa umrli potniki stari 32, 46 in 52 let
Na vozilu in priklopniku je nastalo za 50.000 evrov materialne škode, na prometni opremi pa za 10.000 evrov škode.

Na PU Murska Sobota so dopolnili obvestilo glede prometne nesreče, 3. februarja 2023 na pomurski avtocesti v katerem je bil udeležen avtobus s priklopnikom, romunskih registrskih oznak z romunskimi državljani, katerega je vozil 32-letni voznik.
Kot so pojasnili, so v nesreči poškodbam podlegli trije udeleženci, 32-letni potnik in 46- ter 52-letna potnica. Zoper voznika avtobusa bo podana kazenska ovadba za kaznivo dejanje povzročitev prometne nesreče iz malomarnosti.
Na vozilu in priklopniku je nastalo za 50.000 evrov materialne škode, na prometni opremi pa za 10.000 evrov škode.
Prometno nesrečo povzročil voznik avtobusa, tri osebe so umrle
Dve potnici in en potnik avtobusa so na kraju podlegli poškodbam, trije potniki pa so bili v prometni nesreči huje telesno poškodovani in se zdravijo v bolnišnici.
Ob 5.18 je na pomurski avtocesti pri izvozu Gančani,...
Objavil/a PGD Murska Sobota dne Petek, 03. februar 2023


