Matevž Jakelj, sreda, 6. december 2006 ob 11:11

Street ball klub Gornja Radgona : KK Beltinci
64:47
(15:13, 7:17, 17:5, 25:12)
Gomboc 28, Niderl 18, Vukotič 6, Flisar 6; Novak 15, Balažek 14, Slavič 8

Začelo se je zelo izenačeno. Beltinci so zelo dobro zadevali, tako, da se je naredila razlika za Radgono šele ob zvoku sirene. V drugi četrtini Radgončani niso zadeli koša, kot, da je bil začaran, Beltinčani pa vse, kar so vrgli proti košu tudi zadeli in dobili 2 četrtino z 17:7. Drugi polčas se je začel bolje za Gornjo Radgono. Uspeli so dohiteti Beltince, ki so v tej četrtini dosegli samo 5 košev in proti koncu četrtine ustvariti razliko 4 točk. Do konca 3. četrtine je "padlo" zelo malo košev, saj je bil rezultat na začetku zadnje četrtine le 39:35. V zadnji četrtini je Radgona "dala gas" in rutinirano ustvarila varno razliko 10 točk. Ko je Novak Aleš (najboljši igralec in strelec KK Beltinci) dobil peto osebno napako se je igra Beltinčanov ustavila. Radgona je do konca tekme samo še povečevala razliko in zaključila srečanje z 17 točkami razlike. Reultat 4 četrtine govori zase: 25:12.
Sestavil: Marko Borec (SBK Gornja Radgona)
Prosta ekipa: PŠK Ljutomer