V sredo obravnavali sedem prometnih nesreč in dva požara
Med 12. in 18. januarjem poteka nacionalna akcija 'Osredotoči se na cesto', katere namen je ozaveščanje o tveganjih uporabe mobilnih naprav in drugih motilcev pozornosti med vožnjo

V preteklem dnevu so policisti na območju PU Murska Sobota obravnavali sedem prometnih nesreč z materialno škodo, tri kazniva dejanja, dve kršitvi javnega reda in miru, poškodbo vozila na parkirišču, povoženje divjadi in dva požara. Prijeti so bili štirje tujci, kateri so v državo vstopili na nezakonit način.
S področja kriminalitete sta bili obravnavani dve tatvini in poškodovanje tuje stvari.
Javni red in mir je bil kršen enkrat na javnem kraju in enkrat v zasebnem prostoru, kršitelja pa sta se ob intervencijah policistov pomirila.
Meritve hitrosti z radarjem bodo policisti danes izvajali na območju celotne policijske uprave.
Ta teden poteka nacionalna akcija 'Osredotoči se na cesto', katere namen je ozaveščanje o tveganjih uporabe mobilnih naprav in drugih motilcev pozornosti med vožnjo. Policisti voznike pozivajo, da se med vožnjo vzdržijo vseh ravnanj, ki bi zmanjševala njihovo pozornost na vožnjo in dogajanju na cesti.


