Ljutomer s prve tekme praznih rok

Ljutomer - Zreče 0:1

Prlekija-on.net, nedelja, 26. avgust 2012 ob 00:261
Veselje igralcev Zreč ob zadetku

V soboto, 25. avgusta, se je pričelo prvenstvo v 3. slovenski nogometni ligi vzhod, kjer letos nastopa članska ekipa NK Ljutomer. Ljutomer se je pomeril z ekipo Zreč, ki je zmagala z 1:0, edini zadetek je v 70. minuti dosegel Kristjan Klobasa.

Prvi polčas se je končal brez zadetkov, v drugem pa si je tudi Ljutomer priigral nekaj lepih priložnosti, a zadetka jim ni uspelo doseči. Zadetek Zreč je padel ravno v trenutku, ko je Ljutomer imel pobudo.

Ljutomer - Zreče 0:1 (0:0)
110; Klobasa 70.

Trener Josip Piskać je na zelenico poslal enajsterico: Fajfar, Bogdan, Bertalanič, Kuzmanovski, Žinko, Jelen, Grizold, Smolkovič, Vogrinec, Fasvald in Munda, v drugem polčasu pa so zaigrali še Kardinar, Panič in Kristl.

V drugem krogu se bo v nedeljo 2. septembra, Ljutomer pomeril v gosteh z ekipo Grad.

Kovinar Štore - Farmtech Veržej 0:1 (0:1)
70; Vinkovič 44

Farmtech Veržej je v gosteh premagal ekipo Kovinar Štore z 1:0, zadetek pa je dosegel Matej Vinkovič v 44. minuti. Veržej se bo v drugem krogu doma pomeril ravno z Zrečami, v soboto, 1. septembra.

Spodaj si lahko ogledate del igre v Ljutomeru.