Grad - Ljutomer 0:2

Prlekija-on.net, nedelja, 2. september 2012 ob 19:35
NK Ljutomer

NK Ljutomer

Članska ekipa NK Ljutomer, ki letos nastopa v 3. SNL-vzhod, je v 2. krogu gostovala pri ekipi Grad ter pred preko 300 gledalci zmagala z 2:0. Zadetka sta dosegla Primož Smolkovič v 10. in Tadej Vogrinec v 57. minuti.

Ljutomer je s tem dosegel svoje prve točke v tretjeligaški druščini ter je trenutno na 5. mestu med 14. ekipami. Na prvem mestu je trenutno Farmtech Veržej, ki je v drugem krogu s 4:0 premagal Zreče, ki so prejšnji teden slavile v Ljutomeru.

Trener Ljutomera, Josip Piskać, je v prvem polčasu na zelenico poslal enajsterico Fajfar, Bogdan, Bertalanič, Kuzmanovski, Žinko, Karić, Grizold, Smolkovič, Vogrinec, Fasvald in Munda, v drugem polčasu pa so zaigrali še Leben, Jelen in Ciglarič.

Grad - Ljutomer 0:2 (0:1)