Beltinci slavili v Veržeju

Farmtech Veržej - Agroservis Beltinci 0:3 (0:0)

Prlekija-on.net, sobota, 29. september 2012 ob 21:53
Farmtech Veržej - Agroservis Beltinci

V 6. krogu 3. SNL - vzhod je v soboto, 29. septembra, Farmtech Veržej gostil Agroservis Beltinci. 350 gledalcev v prvem polčasu ni videlo zadetkov, v drugem polčasu pa so Beltinci zadeli trikrat ter zmagali z rezultatom 3:0.

Veržej je v prvem polčasu imel nekaj lepih priložnosti, a jih ni izkoristil. Beltinci so v drugem polčasu iz hitrih protinapadov zadeli trikrat. V 55. minuti je zadel Milko Kovač, v 62. Leon Sreš, končni rezultat pa je v 66. minuti postavil Mario Zlatar. Veržej je v 76. minuti zapravil enajstmetrovko, saj je gostujoči vratar poskus Dejana Kurbusa ubranil. Od takrat je Veržej tudi igral z igralcem več, a jim ni uspelo zadeti.

350; Kovač 55., Sreš 62., Zlatar 66., RK: Slavič 76.

Trener Viktor Trenevski je na zelenico poslal enajsterico Veržeja: Andrejč, Kurbus, Hodnik, Fekonja, Lukač, Kaučič, Vidmar, Kocuvan, Trstenjak, Sečko in Vinkovič D., v drugem polčasu pa so zaigrali še Vinkovič M., Kavaš in Lovrec.

Ljutomer izgubil s 5:0
V soboto je 6. krog v 3. SNL - vzhod odigral tudi Avto Rajh Ljutomer, ki se je podal na gostovanje v Šmarje pri Jelšah ter izgubil s 5:0.

Koroška Dravograd - Grad 2:0 (2:0)
Aha Emmi Bistrica - Zreče 1:0 (1:0)
Šmarje pri Jelšah - Avto Rajh Ljutomer 5:0 (1:0)
Kovinar Štore - Čarda 2:4 (1:2)