Ljutomer premagal Muro za zaključek sezone in končal na petem mestu

Avto Rajh Ljutomer - NŠ Mura 1:0 (0:0)

Nina Blagovič, torek, 9. junij 2015 ob 09:06
Avto Rajh Ljutomer - NŠ Mura

Pretekli vikend so bile odigrane tekme zadnjega kroga letošnje sezone v 3. SNL vzhod. Ekipa Avto Rajh Ljutomer je na domačem igrišču še zadnjič letos gostila nogometaše NŠ Mura in zaključila sezono z zmago 1:0.

Na začetku prvega polčasu so tempo narekovali večinoma časa gostje in tudi igrali bolj zbrano. Domači so si privoščili nekaj manjših napak v obrambi, a so vseeno ohranili mrežo nedotaknjeno. Igra se je do konca polčasa nadaljevala izenačeno in brez zadetkov.

V drugem polčasu so si več priložnosti priigrali Ljutomerčani, v 62. minuti pa je priložnost za gol izkoristil Niko Kardinar in zadel iz večje razdalje. Ljutomerčani so do konca tekme uspeli vodstvo obdržati in tako zmagali z 1:0.

Letošnjo sezono so Ljutomerčani končali na 5. mestu, Muraši na 3., prvaki letošnje sezone pa so postali ekipa iz Odrancev, ki je prvega zasledovalca ND Lušt Beltinci v zadnjem krogu premagala s 6:4.

350; Kardinar 62.

Avto Rajh Ljutomer: Mlinarič, Bogdan,  Bertalanič, Podgorelec, Kotnik, Ciglarič, Munda, Slana (64./Jelen), Kardinar (88./Oletič), Markovič, Semenič (81./Majerič); trener: Mario Hošpel
Strelec sezone: Luka Ciglarič 17 (3)

NŠ Mura: Zver, Knaus (64./Nemec), Toth, Celec, Šeruga, Lacroce, Kisilak, Hozjan, Ivanič, Balažic (81./Forjanič), Atanasov; trener: Matjaž Žnidarič

Odranci - ND Lušt Beltinci 6:4 (4:1)
Rakičan - Grad 0:3 (0:1)
Turnišče - ŠNK Bakovci 3:2 (2:0)
Bistrica - Nafta 1903 3:4 (2:1)
Serdica Kl.Šinko - Črenšovci 0:3 (0:2)