1. Športni vikend pri Sv. Juriju ob Ščavnici

Športno-rekreativna prireditev je združila športnike in občane

Branko Košti, torek, 30. junij 2015 ob 13:43
1. Športni vikend ŠD Videm

1. Športni vikend ŠD Videm

Športno društvo Videm, Sv. Jurij ob Ščavnici, je v soboto, 27. in v nedeljo, 28. junija, organiziralo 1. Športni vikend. Namen te množične zabavno-športno-rekreativne prireditve, je bil združiti čim več ljubiteljev različnih športov, občanom pa pripraviti prijetno druženje ob športnih igriščih pri OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici.

Namen organizatorjev je bil v celoti dosežen, saj se je, kljub nekoliko slabšemu vremenu v soboto, ko je tudi občasno deževalo, na igriščih športno borilo lepo število rekreativnih športnikov, ob glasni podpori gledalcev, kateri so uživali v varnem zavetju šotora. V nedeljo je organizatorjem, tekmovalcem in gledalcem, šlo na roko tudi vreme, tako da so lahko začrtan program tekmovanj v celoti izvedli. 1. Športni vikend so obeležili tudi z novo pridobitvijo, saj je župan Miroslav Petrovič v soboto namenu predal obnovljeno igrišče za odbojko na mivki.

Rezultati sobota:

TURNIR V ULIČNI KOŠARKI 3x3
ADECCO : PET DO POL SEDEN 18 : 21

1. mesto: PET DO POL SEDEN
2. mesto ADECCO

EKSHIBICIJSKI TURNIR V MALEM NOGOMETU
Vinska reprezentanca Slovenije : Reprezentanca županov Slovenije 8:0
Veterani NK Mure : Slovenska veteranska malonogometna reprezentanca Slovenije 1 : 4

Tekma za 3. mesto:
Reprezentanca županov Slovenije : Slovenska veteranska malonogometna reprezentanca Slovenije 2 : 6

FINALE
Vinska reprezentanca Slovenije : Veterani NK Mure 4 : 4 (5:6)
1. mesto: Veterani NK Mura
Dejan Nemec, Zdenko Merič, Fabijan Cipot, Goran Zrim, Bogdan Črnko, Marjan Žeks, Štefan Škaper, Danijel Kurbus in vodja ekipe Srečko Kovačec

2. mesto: Vinska reprezentanca Slovenije
Robi Fišer, Matej Hlebec, Sebastijan Rojs, Matej Vračko, Aleš Slana, Tomaž Ščurek, Marko Toplak in Timi Kaloh

3. mesto: Slovenska veteranska malonogometna reprezentanca Slovenije
Andrej Manfreda, Branko Kerčmar, Simon Detellbach, Zdenko Truden, Renato Hajdinjak, Primož Rakovec, Renato Hvalec, Saša Videnovič in Mirko Komidar

4. mesto: Reprezentanca županov Slovenije
Mirko Petrovič, Branko Belec, Janko Kopučar, Jože Kužnik, Aco Šuštar, Franjo Golob, Aleš Kaučič, Borut Vrbnjak in Jernej Lančič

NOČNI TURNIR V MALEM NOGOMETU
Skupina A: Videm, Sovjak, ŠD Žetale
Skupina B Bolehnečici, Freestyle, MRB bar Lenart
A1:A2 Videm : Sovjak 2 : 0
B1:B2 Bolehnečici : Freestyle 2 : 1
A3:A2 ŠD Žetale : Sovjak 0 : 2
B2:B3 Freestyle : MRB bar 1 : 1 (2:3)
A1:A3 Videm : ŠD Žetale 5 : 1
B1:B3 Bolehnečici : MRB bar 1 : 0

Polfinale:
A1:B2 ŠD Žetale : MRB bar 0 : 0 (4:3)
A2:B1 Sovjak : Bolehnečici 0 : 0 (3:1)

Tekma za 3. mesto
MRB bar : Bolehnečici 5 : 1

FINALE:
ŠD Žetale : Sovjak 4 : 1

1. mesto: ŠD Žetale
2. mesto: Sovjak
3. mesto: Bolehnečici
4. mesto: MRB bar

ODBOJKA NA MIVKI
Kategorija MOŠKI
A1:A2 Najlepši veterani : Pralni stroj 0 : 2
B1:B2 Bolehnečici 2 : Vudri ga 0 : 2
A2:A3 Pralni stroj : Bolehnečici 97 2 : 0
A1:A3 Najlepši veterani : Bolehnečici 97 2 : 0

POLFINALE:
A1:B2 Pralni stroj : Bolehnečici 2 2 : 0
B1:A2 Vudri ga: Najlepši veterani 2 : 0

Tekma za 3. mesto
Bolehnečici 2 : Najlepši veterani 0 : 2

FINALE
Pralni stroj : Vudri ga 0 : 2
1. mesto: Vudri ga
2. mesto: Pralni stroj
3. mesto: Najlepši veterani
4. mesto: Bolehnečici 2

Kategorija MEŠANO
A1:A2 Videm : Kraljevci 2 : 1
B1:B2 Prijatelji : Amaterji 0 : 2
A2:A3 Kraljevci : Kutinčari 0 : 2

POLFINALE
 A1:B2 Kutinčari : Prijatelji 2 : 0
 B1:A2 Amaterji : Videm 2 : 0

Tekma za 3. mesto
Prijatelji : Videm 2 : 0

FINALE:
Kutinčari : Amateri 0 : 2

1. mesto: Amateri
2. mesto: Kutinčari
3. mesto: Prijatelji
4. mesto: Videm

Rezultati nedelja:

EKSHIBICIJSKA NOGOMETNA TEKMA
Reprezentanca duhovnikov Slovenije - PAX : Veterani ŠD Videm 4 : 4
Reprezentanca duhovnikov Slovenije: Jože Povh, Boštjan Ošlaj, Marjan Pučko, Simon Lorber, Jurij Garaikoetxea, pater Bogdan Knavs ter Milan Ducman in Frenk Tratnjek (oba ŠD Videm)
Veterani ŠD Videm: Mirko Petrovič, Borut Vrbnjak, Beno Rohitelj, Srečko Berden, Roman Širec, Milivoj Filipič, Jernej Lančič, Jože Lančič, Marko Kraner, Branko Slekovec

NOGOMET NA MIVKI
ČAPALI ČAPALA : 0,5 2:1
BUM-BUM : LEGENDI 3:1
TOM AND JERRY : AMATERA 3:1
LOLEK PA BOLEK : NO AGRESIV 3:2
AC-DC : DVA NERODNA 3:1
KA TE JAZ VEN (neposredno uvrščena ekipa naprej)

POLFINALE:
ČAPALI ČAPALA : LOLEK PA BOLEK 3:2
KA TE JAZ VEN : AC-DC 2:5
BUM-BUM : TOM AND JERRY 3:4

FINALE:
ČAPALI ČAPALA : AC-DC 2:5
ČAPALI ČAPALA : TOM AND JERRY 1:5
AC-DC : TOM AND JERRY 4:7

1. mesto: TOM AND JERRY
2. mesto: AC-DC
3. mesto: ČAPALI ČAPALA

VLEKA VRVI:
1. mesto: KUTINČARI
2. mesto: MAFIJA
3. mesto: PGD SOVJAK