Tekači in tekačice so tekli na drugem Lotmerškem trail teku

Športna zveza Ljutomer in Občina Ljutomer sta v soboto, 22. septembra, pripravila 2. Lotmerški trail tek, tek po ulicah Ljutomera, okoliških gozdovih, makadamskih cestah, med njivami in vinogradi. Start in cilj je bil Glavnem trgu.

sobota, 22. september 2018 ob 18:09

Kristjan in Blaž osvojila stopničke na mednarodnem turnirju v Kranju

V Kranju je potekal mednarodni turnir v karateju, kjer so nastopili tudi tekmovalci iz KK Gornja Radgona. Kristjan Klemenčič se je v kategoriji mladinci po štirih zmagah uvrstil na drugo mesto  in domov odnesel srebrno medaljo, v kadetih pa je pristal na petem mestu. Blaž Klobasa se je v kategoriji mladinci s tremi zmagami uvrstil na tretje mesto in v kadetih z štirimi zmagami osvojil drugo mesto.

sobota, 22. september 2018 ob 16:06

Policisti so se v Ormožu pomerili na Državnem prvenstvu v streljanju z zračno puško

V četrtek, 20. septembra, je v Ormožu potekalo Državno prvenstvo Policije v streljanju z zračno puško na strelišču pod trgovino Spar, podelitev pokalov pa je potekalo v Domu društev Ormož.V kategoriji moških posameznikov je slavil Sašo Korbar (GPU UPS) s skupno 192 krogi, drugi je bil Oto Strakušek (GPU UPS) s 181 krogi, tretji pa Valter Pajič (PU Murska Sobota) s 180 krogi.

četrtek, 20. september 2018 ob 19:53

To soboto praznik slovenskega futsala v Ljutomeru

V Ljutomeru bo to soboto, 22. septembra, praznik slovenskega futsala. V dopoldanskem in popoldanskem času bodo v Ljutomeru svoja obvezna letna usposabljanja opravili sodniki, trenerji in časomerilci, ob 19. uri pa se bo v dvorani ŠIC Ljutomer pričela tekma slovenskega superpokala.Za prvo lovoriko v novi sezoni slovenskega futsala se bosta pomerili najboljši ekipi zadnjih let - Dobovec in Litija. Vabljeni v soboto ob 19. uri v dvorano ŠIC Ljutomer na spektakel v futsalu.

četrtek, 20. september 2018 ob 15:22

Veržej »povozil« Polano, vrh lestvice povsem prleški

Nogometaši NK Veržej, ki letos igrajo v 3. SNL - vzhod, so zabeležili še tretjo zmago ob dveh remijih. V 5. krogu je bila njihov nasprotnik Polana, ki ni bil dorasel tekmec, saj je v Veržeju izgubila s kar 6:0.

ponedeljek, 17. september 2018 ob 08:33

Magi zmagoval v Maleziji

V Penangu, v dvomilijonskem mestu v Maleziji so bile končane 1. Azijsko pacifiške igre za veterane. Nastopilo je več kot 10.000 športnikov iz 64 držav. Tekmovanje je potekalo v 22 različnih posameznih in ekipnih športnih panogah za tekmovalce starejše od 30 let v kategorijah po pet let. V atletiki so tekmovanja potekala 8 dni in tekmovanja se je udeležilo 1.295 atletov iz 39 držav.

ponedeljek, 17. september 2018 ob 08:03

Ljutomerske karateistke sezono pričele na stopničkah

Mariborski karate klub Kovinar, je ob 40-letnici svojega delovanja, v soboto, 15. septembra, organiziral turnir MARIBOR OPEN 2018. Sodelovalo je 74 klubov iz 14 držav. Turnir spada med največje turnirje v karateju v Sloveniji in je registriran kot A kategorija.

nedelja, 16. september 2018 ob 19:43

Vital Fit išče udeleženke za vadbo preoblikovanja telesa in hujšanja v sklopu raziskave »Smo v Prlekiji FIT?«

Po zelo uspešnih rezultatih v prejšnji sezoni, ki so jih dosegle udeleženke na vadbi pod strokovnim vodstvom fitnes inštruktorice Nuše Vukan iz društva Vital Fit, v okviru vseslovenske študije Z znanostjo do zdravja, so se pri društvu odločili, da izvedejo raziskavo »Smo v Prlekiji FIT?«. S tem želijo promovirati gibanje in zdrav način življenja ter tako pozitivno vplivati na lokalno skupnost v občini Ljutomer, predvsem pa na njeno neaktivno populacijo.

nedelja, 16. september 2018 ob 19:06

Ormožani še drugič letos v Ljutomeru premagali »evropsko« Velenje

V sredo, 12. septembra, je RK Jeruzalem Ormož v 1. kolu Lige NLB gostil RK Gorenje Velenje. Tekma je bila odigrana v Ljutomeru v dvorani ŠIC, zaradi klavrnega stanja trdnjave Hard Ek. Ekipa Gorenja je tudi letos poleg Celja eden glavnih kandidatov za naslov državnega prvaka, a so v Ljutomeru Velenjčani, ki so se prejšnji teden uvrstili v 2. krog kvalifikacij Pokala EHF, še drugič letos klonili proti Ormožu.

četrtek, 13. september 2018 ob 09:58

Ormožani v Ljutomeru opravili trening, sedaj gre zares

Rokometaši RK Jeruzalem Ormož so v torek zvečer opravili trening v ljutomerski dvorani ŠIC, v sredo pa jih čaka derbi 1. kroga NLB lige proti RK Gorenje Velenje, ki bo odigran v Ljutomeru. Ormožani si v sredo zaslužijo polno dvorano, kjer so letos že dosegli enega svojih največjih uspehov, ko so osvojili bron v pokalnem tekmovanju.Tekma bo v sredo, 12. septembra, ob 19. uri v dvorani ŠIC. Vstopnice so na voljo v Šic bar caffeju. Cena za odrasle je 5 evrov, za otroke pa 3 evre.

torek, 11. september 2018 ob 21:06