Ljutomer z novo zmago

Avto Rajh Ljutomer - Čarda 2:0 (0:0)

Prlekija-on.net, nedelja, 27. marec 2016 ob 09:34
Avto Rajh Ljutomer - Čarda

Avto Rajh Ljutomer je v 16. krogu 3. SNL - vzhod gostil ekipo Čarda iz Martjancev in tudi drugo tekmo v spomladanskem delu dobil. Zmagali so z 2:0.

Ljutomer si je zmago zagotovil v zadnjih minutah tekme, potem ko je v 80. minuti najprej gostujočega vratarja z lobom premagal Primož Panič, v sodnikovem podaljšku, v 92. minuti, pa je nove tri točke za Ljutomer potrdil Luka Ciglarič. Ljutomer se je z zmago povzpel na peto mesto lestvice.

70; Panič 80., Ciglarič 92.

Avto Rajh Ljutomer: Fajfar, Bogdan, Bertalanič, Podgorelec (70./Jelen), Kristl, Ciglarič, Piberčnik (88./Kramar), Munda, Kardinar (61./Kocuvan), Markovič, Panič.

Čarda: Litrop, Žganjar, Puhan, Cifer, Kerčmar, Malačič, Vogrinčič, Korpič, Kosi (32./Sabotin), Ošlaj, Bencik (88./Lopert).