Muzej Lendava

Božična tržnica na Kerenčičevem trgu

Pestra ponudba je na trg privabila veliko ljudi, ki so lahko s pripravljenimi dobrotami in toplimi napitki odganjali mraz

Špela Borko, nedelja, 18. december 2016 ob 21:30
KOŠ božična tržnica v Ormožu

KOŠ božična tržnica v Ormožu

V soboto, 17. decembra, je v Ormožu na Kerenčičevem trgu potekala že tradicionalna KOŠ božična tržnica, ki pa je letos del decembrskega dogajanja, poimenovanega Severolandija.

Pestra ponudba je na trg privabila veliko ljudi, ki so lahko s pripravljenimi dobrotami in toplimi napitki odganjali mraz. Domači pridelovalci in rokodelci so predstavljali svoje izdelke in dejavnosti, ter obiskovalce razvajali s prazničnimi dobrotami, kuhanim vinom, božičnim čajem, kavico, bogračem ter vaflji.

Na svoji stojnici se je predstavil tudi organizator božične tržnice, Klub ormoških študentov, kjer so predstavljali svoje delovanje in razkrili načrte za prihodnje leto.

Več v Družabno

Ljudmila Šef, foto: Planet TV

Na prvi pogled se bo poročila tudi Ormožanka Mili

torek, 19. avgust 2025 ob 14:31
Klopotec v Ormožu

Klopotec se je ponovno oglasil v mestnem vinogradu Ormoža

ponedeljek, 18. avgust 2025 ob 15:00
Postavljanje klopotca

V Ljutomeru in na Jeruzalemu postavili klopotec

sobota, 16. avgust 2025 ob 10:21