Veržej za konec prvenstva visoko zmagal

Farmtech Veržej - Ankaran-Hrvatini 4:0 (1:0)

Prlekija-on.net, sobota, 27. maj 2017 ob 20:59
Farmtech Veržej - Ankaran-Hrvatini

Farmtech Veržej se je v soboto, 27. maja, doma v zadnjem, 27. krogu 2. SNL 2016/2017, pomeril z ekipo Ankaran-Hrvatini ter visoko zmagal. Tekma se je končala s 4:0.

Veržej je odlično odigral tekmo ter tretje uvrščeno ekipo druge lige povsem nadigral. Vse je sicer bilo že odločeno pred zadnjo tekmo, saj se Veržej po lestvici več ni mogel povzpeti višje od devetega mesta, ki pomeni izpad iz druge lige, Ankaran pa je bil zasidran na tretjem mestu.

Za vodstvo domačih je v 30. minuti zadel Bian Paul Šauperl, na 2:0 pa je iz prostega strela povišal Dejan Vokić v 54. minuti. Ta gol si lahko ogledate v spodnjem videu. Tadej Čuk je v 70. minuti domače popeljal do vodstva 3:0, končnih 4:0 pa je postavil Amir Dervišević v 81. minuti. Rezultat in čas so gledalci, ki se jih je zbralo manj kot sto, lahko po novem spremljali na elektronskem semaforju.

Letošnje prvenstvo je s tem končano, Veržej je končal na devetem mestu z 20. točkami.

70; Šauperl 30., Vokić 54., Čuk 70., Dervišević 81.

Farmtech Veržej: Matej Andrejč, Tjaž Polajžer, Amir Dervišević (84./Jernej Trstenjak), Matej Vok, Dino Cvrtila (71./Luka Ciglarič), Anej Meznarič, Tadej Čuk, Žan Kavaš, Bian Paul Šauperl, Dejan Vokić (84./Jovan Koprivica), Tilen Aleksandrov; trener: Marko Lešnik

Ankaran-Hrvatini: Matej Paal (46./Primož Bužan), Aleksander Maslić (51./Jaka Štromajer), David Lukanc, Timotej Mate, Dejan Angov, Jan Pahor, Luka Badžim, Erik Gliha, Robi Obrstar, Žan Humar, Nik Mihailovič (65./Matija Komljenović); trener: Vlado Badžim