Črna kronika
Že zjutraj pod vplivom alkohola vozil neregistrirano vozilo, brez vozniškega dovoljenja
Ustavili so ga v Bratislavcih, zaradi opisanih kršitev pa so mu vozilo zasegli

Policisti PP Ptuj so v nedeljo, 28. oktobra, ob 9. uri v Bratislavcih, ustavili 33-letnega voznika osebnega avtomobila. Pri postopku so ugotovili, da je vozil brez vozniškega dovoljenja in da vozilo ni bilo registrirano.
Odredili so mu tudi preizkus alkoholiziranosti, ki je pokazal, da je voznik vozil pod vplivom alkohola. Zaradi opisanih kršitev so mu vozilo zasegli. Zoper kršitelja bodo podali odložilni predlog pristojnemu sodišču.
Več v črna kronika
Kultura in izobraževanje
ŠILA 2025/26: Pokal državnih prvakov se po dveh letih vrača na GFML!
Kultura in izobraževanje
Izšla je nova knjižica Srečka Pavličiča z naslovom Baron Ignac in lükov türen
Kultura in izobraževanje


