V parku ponovno na delu vandali, koš za smeti končal v Ščavnici
Jutranji sprehajalci so žal spet videli grd prizor, ko so nepridipravi na zelenici pustili kar nekaj smeti, koš pa je končal v vodi.

V zadnjih letih smo že večkrat poročali o neljubih dogodkih in vandalizmu v Ljutomeru, predvsem v obeh parkih, Parku I. slovenskega tabora in Parku Rudolfa Maistra. Tudi tokrat so lahko jutranji sprehajalci v "malem parku" žal videli grd prizor. Nepridipravi so namreč iz petka na soboto na zelenici pustili kar nekaj smeti. Koš, kamor bi se naj te smeti odlagale, pa je končal v Ščavnici.
Tovrsten vandalizem se v parkih dogaja že vrsto let, v malem parku so pred leti bile tudi takoj uničene nove luči. Niti zasvetile še niso pa so jih nepridipravi že uničili. V obeh parkih so večkrat bile tudi že prevrnjene vse klopi in koši, tudi prometni znak pri mostu je že večkrat končal v Ščavnici. Ob teh ponavljajočih dogodkih nam tudi prebivalci vedno zatrjujejo, da bi policija in redarstvo moralo odločneje ukrepati. A se tovrstni dogodki še vedno pogosto dogajajo.
Prometni znaki končali v Ščavnici
Sprehajalci skozi mali park v Ljutomeru so žal ponovno lahko priče grdim prizorom, saj so tam prometni znaki končali v Ščavnici...


