Ekipa Avtoličarstvo Franc Škrinjar slavila na 29. dnevno-nočnem turnirju v malem nogometu

Prlekija-on.net, nedelja, 30. junij 2019 ob 20:19
29. tradicionalni dnevno-nočni turnir v malem nogometu na travi

Osrednji šport šestega festivalskega dne Pomurskega športnega festivala je bil nogomet, potekale so tudi aktivnosti za najmlajše ter srečanje upokojencev občine Beltinci. Pomurski športni festival je gostil 29. tradicionalni dnevno-nočni turnir v malem nogometu na travi za pokal ŠD Meteor Melinci. Celodnevno nogometno dogajanje je prikazalo energično igro in prineslo tudi zmagovalce letošnjega malonogometnega turnirja, ki se ga je udeležilo kar 19 ekip.

Turnir je na koncu osvojila ekipa Avtoličarstvo Franc Škrinjar. Na drugem mestu je stala ekipa Bacardi bar, tretja pa je bila ekipa Elbo-ma.

Naziv »najboljši vratar« je pripadel Gašperju Šarugi, naslova »najboljši igralec turnirja« pa se je razveselil Luka Ciglarič.