Črna kronika
Zapeljal s cestišča in se prevrnil na streho
Gasilci so s tehničnim posegom rešili voznika iz vozila

V torek, 3. decembra, ob 8.10 je v naselju Frankovci, občina Ormož, osebno vozilo zapeljalo s cestišča in se prevrnilo na streho. Gasilci PGD Ormož so s tehničnim posegom rešili voznika iz vozila, odklopili akumulator, postavili vozilo na kolesa ter ga umaknili s cestišča.
Reševalci NMP Ormož so poškodovano osebo prepeljali v SB Ptuj.
Več v črna kronika
Kultura in izobraževanje
ŠILA 2025/26: Pokal državnih prvakov se po dveh letih vrača na GFML!
Kultura in izobraževanje
Izšla je nova knjižica Srečka Pavličiča z naslovom Baron Ignac in lükov türen
Kultura in izobraževanje


