KMN Meteorplast še brez poraza, ŠD Prlek Ljutomer pa brez zmage

3. kolo zimske lige malega nogometa Športne zveze Ljutomer za veterane

Prlekija-on.net, ponedeljek, 28. februar 2011 ob 15:10
3. kolo zimske lige malega nogometa

3. kolo zimske lige malega nogometa

Minulo soboto je bilo odigrano tretje kolo zimske lige malega nogometa Športne zveze Ljutomer za veterane. Na vrhu je neporažena ekipa KMN Meteorplast, ki je tokrat premagala zadnjeuvrščeno ekipo ŠD Prlek Ljutomer z 9:3. KMN Tomaž Belcont so s 5:0 porazili ekipo ŠD CvenKMN Stročja vas so izgubili proti ekipi ŠD Mladost s 3:2, NK Ormož in ŠRD Kostanjevica pa sta se razšli z neodločenim izzidom 1:1.

Odigrani sta še bili dve zaostali tekmi drugega kola, kjer so ŠD Prlek Ljutomer klonili proti NK Ormož z 1:0, ŠRD Kostanjevica pa je premagala ekipo KMN Stročja vas s 3:1. Naslednji teden bodo odigrane tekme 4. in 5. kola.

Rezultati 3. kola, 26. februar 2011:

Zaostali tekmi 2. kola:
ŠD PRLEK LJUTOMER : NK ORMOŽ 0:1 (0:0)
/;
Lah

ŠRD KOSTANJEVICA : KMN STROČJA VAS 3:1 (1:0)
Sobočan R. 2x, Štuhec;
Golob

3. kolo:
KMN TOMAŽ BELCONT : ŠD CVEN 5:0 (2:0)
Lah 2x, Gašparič 2x, Žnidarič;
/

KMN STROČJA VAS : ŠD MLADOST 2:3 (1:1)
Kutnjak 2x;
Kosec 2x, Tušek

NK ORMOŽ : ŠRD KOSTANJEVICA 1:1 (1:0)
Rop;
Prigl

KMN METEORPLAST : ŠD PRLEK LJUTOMER 9:3 (6:1)
Makoter 4x, Novak 3x, Vozlič 2x;
Projol, Godec, Budja

Lestvica

mestoekipašt. tekemzmagaremiporazgol razlikagolitočke
1.KMN METEORPLAST330021:7+149
2.ŠD MLADOST32109:7+27
3.
KMN TOMAŽ BELCONT32
0
115:4+116
4.
NK ORMOŽ31115:9-44
5.ŠRD KOSTANJEVICA31115:10-54
6.KMN STROČJA VAS31026:8-23
7.ŠD CVEN30124:12-81
8.ŠD PRLEK LJUTOMER30035:13-80

Lestvica strelcev:
1. S. Makoter (KMN Meteorplast) 6
2. D. Novak (KMN Meteorplast) 6
3. Z. Gašparič (KMN Tomaž Belcont) 5
4. D. Vozlič (KMN Meteorplast) 5
5. M. Nemec (KMN Tomaž Belcont) 4
6. J. Kutnjak (KMN Stročja vas) 3
7. F. Lah (KMN Tomaž Belcont) 3

Prepoved igranja v 4. kolu:
D. Bot (ŠD Cven) 2x rumeni karton
D. Vrbnjak (ŠD Prlek) rdeči karton

4. in 5. kolo bosta 5. marca 2011:
4. kolo:
15.00 – 15.30    ŠRD Kostanjevica : KMN Meteorplast
15.35 – 16.05    ŠD Cven veterani : ŠD Prlek Ljutomer
16.10 – 16.40    ŠD Mladost : NK Ormož veterani
16.45 – 17.15    KMN Tomaž Belcont : KMN Stročja vas

5. kolo
17.20 – 17.50    ŠD Prlek Ljutomer : ŠRD Kostanjevica
17.55 – 18.25    KMN Meteorplast : ŠD Mladost
18.30 – 19.00    KMN Stročja vas : ŠD Cven veterani
19.05 – 19.35    NK Ormož veterani : KMN Tomaž Belcont