ponedeljek, 19. januar 2026
Sledite nam:

Prlekija-on.net je največji in najbolje obiskan spletni medij v Prlekiji, ustanovljen leta 2005.

Sledite nam

Nastavitev teme

Na območju Ljutomera obravnavali tatvino denarja

Obravnavali so tudi pet kaznivih dejanj, pet kršitev javnega reda in miru in ponovno poskus samomora

Policija
Policija

V preteklem dnevu so policisti na območju PU Murska Sobota obravnavali dve prometni nesreči z materialno škodo, pet kaznivih dejanj, pet kršitev javnega reda in miru, dva primera povoženja divjadi in poskus samomora.

Na področju kriminalitete je bila na avtocesti obravnavana tatvina goriva iz parkiranega tovornega vozila, na območju Ljutomera so obravnavali tatvino denarja, v Murski Soboti goljufijo.

Javni red in mir je bil kršen trikrat na javnem kraju in dvakrat v zasebnem prostoru. Zoper kršitelja z območja Lendave, ki se ob intervenciji policistov ni hotel pomiriti, je bilo odrejeno pridržanje.

Meritve hitrosti z radarjem bodo policisti danes pogosteje opravljali na pomurski avtocesti.