Tija zmagala, Nuša je bila druga, Hannah pa tretja

Ljutomerska dekleta so v štajerski prestolnici osvojila lep uspeh in zbirko medalj povečala za celoten komplet medalj.

Prlekija-on.net, nedelja, 24. oktober 2021 ob 09:28
Mednarodni 11. Maribor open turnir

V soboto, 23. oktobra, je v Mariboru potekal mednarodni 11. Maribor open turnir, kjer so tekmovali člani 49. karate klubov iz 7. držav. Ljutomerski karate so zastopali Tija Janžekovič, Hannah V. Rauter in Nuša Janžekovič. Ker je klubu zopet zagodel COVID in posledično karantene, sta doma ostala Nick Škoflanc in Taja Plohl.

So pa ljutomerska dekleta v štajerski prestolnici osvojila lep uspeh in zbirko medalj povečala za celoten komplet medalj. Tija Janžekovič je v borbah kadetinje -54 kg, osvojila 1. mesto, Nuša Janžekovič v borbe mlajše kadetinje +50 kg, 2. mesto, Hannah V. Rauter pa v borbe mlajše kadetinje -50 kg, 3. mesto.