Taja Plohl državna prvakinja, Nuša Janžekovič in Hannah Vela Rauter pa podprvakinji!

Skozi sito kvalifikacij treh pokalnih tekem so se na državno prvenstvo uvrstile tri ljutomerske nadobudne borke, in vse tri zabeležile izjemen rezultat.

Prlekija-on.net, nedelja, 13. november 2022 ob 11:50
Nuša Janžekovič, Taja Plohl in Hannah Vela Rauter

V soboto, 12. novembra, je v Slovenskih Konjicah potekalo Mladinsko državno prvenstvo do 21 let v karateju. Skozi sito kvalifikacij treh pokalnih tekem so se na državno prvenstvo uvrstile tri naše nadobudne borke, in vse tri zabeležile izjemen rezultat.

Taja Plohl je v konkurenci Kumite/Športne borbe U12 deklice +40kg osvojila naslov državne prvakinje.

Nuša Janžekovič je v konkurenci Kumite/Športne borbe U14 mlajše kadetinje +50kg osvojila naslov državne podprvakinje.

Hannah Vela Rauter je v konkurenci Kumite/Športne borbe U14 mlajše kadetinje -50kg osvojila naslov državne podprvakinje.

Treba pa je omeniti tudi, da je Taja Plohl zmagala čisto vse borbe predčasno z rezultatom 8 točk razlike!

Bravo naša prleška dekleta! Ves trud, treningi in odrekanja so poplačana in državno prvenstvo je bilo pokazatelj, da so na pravi poti! Vse tri ste pokazale izjemne borbe, in s kančkom sreče in brez sodniških napak, bi morale osvojiti 3 naslove. Za nas ste zmagovalke!

Karate sekcija TVD Partizan Ljutomer bi se rada zahvalila vsem podpornikom kluba.
Še posebej:
Avtovleka Ščavničar, ki vedno poskrbi za prevoz naših bork in strokovnega štaba na tekme,