V končnici proti Belokranjcem in Notranjcem

Po visokem zaostanku osmih zadetkov (22:14), so se v 52. minuti približali na vsega gol zaostanka (29:28). A za popolni preobrat jim je vendarle zmanjkalo moči.

Prlekija-on.net, ponedeljek, 13. marec 2023 ob 07:30
Arcont Radgona

V zaostali tekmi 9. kroga v II.SRL je Arcont Radgona gostovala v Logatcu in ostala praznih rok. Domačini so vodili od začetka do konca in zasluženo zmagali. Kljub temu pa gostje niso bili brez možnosti. Po visokem zaostanku osmih zadetkov (22:14), so se v 52. minuti približali na vsega gol zaostanka (29:28). A za popolni preobrat jim je vendarle zmanjkalo moči.

Kronos - Arcont Radgona 34:30 (18:12)

Logatec, 12.3.2023, 50 gledalcev, sodnika: Gregor Klemenčič in Adnan Buljubašić

Kronos: Marušić, Topolovec (11 obramb); Kitić 3, Purkart 2, Breznikar 5, Lipovac 3, Ribić 16 (7), Levec, Kamnikar 2, Ločičnik 3, Valentinčič. Trener: Luka Denić.

Arcont Radgona: Perša (3 obrambe), Prosenjak (9 obramb); Breznik, Ivanek 1, Gorjup 1, B. Šijanec 5, Podlunšek 1, Žunič 8 (3), G. Šijanec 5, Hedl 5, Ratnik 2, Bratkovič 1, Ornik 1. Trener: Neno Potočnjak.

Sedemmetrovke: Kronos 7 (7), Arcont Radgona 4 (3); Izključitve: Kronos 8 minut, Arcont Radgona 2 minuti.

Arcont Radgona je redni del tekmovanja končala na 5. mestu in bo v končnici igrala v skupini A, skupaj s Kočevjem in Kronosom. V prvem krogu končnice že v petek Radgončani gostujejo v Kočevju.