Igralci Top-Gun Cleangrad dosegli odlične rezultate na 2. državnem rang turnirju

Na 2. državnem rang turnirju v elektronskem pikadu so najprej zmagali ekipno tekmo, nato pa od petih disciplin bili v finalu kar v štirih.

Prlekija-on.net, nedelja, 21. januar 2024 ob 15:20
V ženski 1. A ligi  je slavila Petra Klemenčič

V ženski 1. A ligi je slavila Petra Klemenčič

V soboto, 20. januarja, se je v Termah Olimia odvijal 2. državni rang turnir v elektronskem pikadu. Skupaj sta nastopila 102 igralca iz 32 klubov, ki nastopajo v slovenski pikado ligi. Odlični so bili igralci Top-Gun Cleangrad Grlava, ki so najprej zmagali ekipno tekmo, nato pa od petih disciplin bili v finalu kar v štirih.

V 1. A državni ligi sta bila v finalu kar dva igralca Top-Gun Cleangrad, slavil je Sašo Vütek, drugi je bil Andrej Gorjak. 4. mesto pa je osvojil Primož Kukovec iz Gabrielov Barček Vučja vas. V 2. 501 DO ligi pa je bil drugi Luka Marinič.

V ženski 1. A ligi  je slavila Petra Klemenčič, 4. mesto pa je osvojila Nataša Mavrič iz Bar Baza Logarovci. V žrebanih dvojicah 501 MO je drugo mesto zasedel Blaž Vogrinec.

Naslednje večje tekmovanje bo v soboto, 3. februarja, ob 10.00 uri v Hotelu Jeruzalem Ljutomer.