Odlični rezultati prleških judoistov na Državnem prvenstvu v Lendavi

V Lendavi je potekalo Državno prvenstvu v judu, kjer so se odlično odrezali vsi prleški judoisti.

Prlekija-on.net, torek, 26. marec 2024 ob 07:53
Državno prvenstvo v judu

Člani in članice so dosegli naslednje rezultate:

• Narsej Lackovič iz TVD Partizana Ljutomer je v kategoriji do 100 kg postal državni prvak.
  • Državna podprvakinja je postala Maša Slavinec iz JK Križevci pri Ljutomeru v kategoriji do 52 kg.
  • V kategoriji do 57 kg pa je Urška Rižnar iz TVD Partizana Ljutomer dosegla tretje mesto.

Odlične rezultate so prav tako dosegli tudi prleški mlajši kadeti in kadetinje.

• V kategoriji do 50 kg sta bila v finalu Ben Blagovič in Žan Pihlar, oba iz TVD Partizana Ljutomer. Ben je na koncu osvojil naziv državnega prvaka, Žan pa je postal državni podprvak.
  • Naslov državnega prvaka je osvojil tudi Tjan Koter iz JK Ormož do 73 kg, v isti kategoriji je tretje mesto osvojil Jaka Slavič iz JK Križevci pri Ljutomeru.
  • Pia Sovec iz ŠD Prleške judo šole je v kategoriji nad 70 kg osvojila drugo mesto.
  • Tretje mesto sta osvojila Eva Vučko in Naj Recek, peto mesto pa Nik Pihlar, vsi iz TVD Partizana Ljutomer.

Vsi ostali tekmovalci pa so bili blizu medalje. Čestitamo!