Kasaške dirke se zaključujejo z večerno veselico

Trenutno poteka veselica, igra Ansambel Gašperja Mirnika, pozneje bo na oder stopil še ansambel Stil. Vstopnine ni.

Prlekija-on.net, sobota, 21. junij 2025 ob 22:29
Veselica na hipodromu

Veselica na hipodromu

Ljutomer je v soboto, 21. junija, prizorišče velikega praznika ob 150-letnici Kasaškega kluba Ljutomer. Glavni dogodek je ponudil adrenalinske dirke s kar 56 najboljšimi slovenskimi in tujimi kasači, posebno pozornost pa so namenili Memorialnima dirkama Janka Makoterja in Mirka Hanžekoviča, ki ohranjata spomin na legendarna imena kasaške zgodovine.

Ob tekmovalnem dogajanju je obiskovalce pričakal tudi bogat spremljevalni program, trenutno poteka veselica, igra Ansambel Gašperja Mirnika, pozneje bo na oder stopil še ansambel Stil. Vstopnine ni.

Več sledi v nedeljo.

Foto in video: Domen Ritonja Kralj

Kasaške dirke v Ljutomeru

Video: kasaške dirke in 150 let Kasaškega kluba Ljutomer


Veselica na hipodromu

Trenutno na hipodromu v Ljutomeru poteka veselica, igra Ansambel Gašperja Mirnika 🎶🪗 Pozneje bo na oder stopil še ansambel Stil 🎸🪗👇

Objavil/a Prlekija-on.net dne Sobota, 21. junij 2025

Več v Družabno