Voznik pod vplivom alkohola povzročil nesrečo, policisti so ga pridržali
Policisti so obravnavali tudi dve tatvini, kaznivo dejanje zoper zakonsko zvezo, družino in otroke ter zasegli vozilo.

Policisti na območju PU Murska Sobota so v preteklem dnevu obravnavali sedem prometnih nesreč z materialno škodo, šest kaznivih dejanj, dve kršitvi javnega reda in miru v zasebnih prostorih ter štiri primere povoženja divjadi.
S področja kriminalitete sta bili obravnavani dve tatvini, tri poškodovanja tuje stvari ter kaznivo dejanje zoper zakonsko zvezo, družino in otroke.
Vozniku, ki ni izpolnjeval pogojev za vožnjo, je bil zasežen osebni avtomobil. Policisti so odredili pridržanje zoper voznika osebnega avtomobila, kateri je vozil pod vplivom alkohola ter povzročil prometno nesrečo.
Meritve hitrosti bodo danes pogostejše na območju policijske postaje Murska Sobota.


