Črna kronika
Vozilo končalo na strehi
Reševalci NMP so poškodovano osebo oskrbeli na kraju dogodka.

V sredo, 15. maja, ob 12.58 je pri naselju Grabšinci, občina Sveti Jurij ob Ščavnici, osebno vozilo zapeljalo s cestišča in se prevrnilo na streho.
Gasilci PGD Gornja Radgona so zavarovali kraj dogodka, preprečili iztekanje motornih tekočin, odklopili akumulator in vozilo postavili na kolesa.
Reševalci NMP so poškodovano osebo oskrbeli na kraju dogodka.
Več v črna kronika
Kultura in izobraževanje
ŠILA 2025/26: Pokal državnih prvakov se po dveh letih vrača na GFML!
Kultura in izobraževanje
Izšla je nova knjižica Srečka Pavličiča z naslovom Baron Ignac in lükov türen
Kultura in izobraževanje


